Přihlášky ke studiu pro školní rok 2019/20 přijímáme do 1. 3. 2019 poštou, nebo osobně v kanceláři školy: pondělí – čtvrtek 8:00 – 13:00 hodin a 15:30 - 18:30 hodin, pátek 8:00 – 13:00 hodin. Kód KKOV: 79-41-K/41 Gymnázium.

Jakub Rejchrt

Na Amazonu se mi nejvíce líbí multikulturní a přátelské prostředí, díky kterému jsem měl možnost poznat celou řadu zahraničních studentů a učitelů. Po příchodu ze základní školy jsem tak poznal také jiné kultury, se kterými jsem dosud neměl možnost se seznámit. Učitelský sbor je složen z mladých lidí, kteří se snaží o progresivní výukové metody založené na nejnovějších trendech. Jsem rád, že vždy pomohou studentům, když to potřebují. Denní kontakt s rodilými mluvčími nejen při hodinách anglického jazyka se mi na škole líbí ze všeho nejvíce.

- Jakub Rejchrt -

Zpět na stránku Hodnocení školy