Přípravné kurzy

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám: ČJL, AJ, M

Zájemcům o studium nabízíme možnost využít přípravných kurzů z českého a anglického jazyka.
Seznámíte se s požadovaným obsahem znalostí pro studium na gymnáziu, budete dále rozvíjet a obohacovat své vědomosti a dovednosti, důkladně procvičíte látku základní školy, odhalíte nejčastější chyby a problémová místa, vyzkoušíte si přijímací zkoušky nanečisto, získáte potřebný psychický klid a jistotu, navážete důležité sociální kontakty s budoucími spolužáky a učiteli, zorientujete se ve školním prostředí a především zvýšíte své šance na přijetí. Účastí v kurzu máte možnost eliminovat případné nedostatky znalostí ze ZŠ.
Vaše budoucnost leží ve Vašich rukou.

Termín: 9. února - 6. dubna 2021 (8 lekcí)

Den konání: úterý

• 15:20 – 16:50 h (český jazyk a literatura)
  • 17:00 - 18:00 h (konverzace s rodilým mluvčím v anglickém jazyce na předem stanovené téma, rozšíření slovní zásoby, výslovnost, sumarizace gramatických jevů)

Lekce se nekonají o jarních prázdninách pro Prahu 1-5, tj. od 22. 2. do 26. 2. 2021.

Místo konání: v prostorách školy Rytířská 10, Praha 1 nebo dle nařízení vlády distančním způsobem.

Kurzovné:

• 2 880 Kč/ český jazyk (max 11 osob ve skupině)
  • 1 920 Kč/ anglický jazyk s rodilým mluvčím (max 7 osob ve skupině).

Je možné přihlásit uchazeče na oba kurzy či každý kurz zvlášť. Účast na přípravných kurzech nezakládá nárok na přijetí ke studiu. Podmínkou přijetí je splnění kritérií přijímacího řízení.

Přihláška ke stažení ZDE. Vyplněnou přihlášku doručte v originále do školy (osobně nebo poštou) nejpozději do 29. ledna 2021. Školné je možné uhradit bankovním převodem nebo hotově v kanceláři školy ihned po podání přihlášky. Přihlášky budeme řadit dle data podání do kapacity naplnění kurzů.

Příprava z matematiky

Obsahem přípravy je ověření znalostí a procvičení učební látky ZŠ potřebné pro navazující studium na gymnáziu. Zaměřujeme se na procvičení testovaných úloh a příbuzná témata.

1. termín: 3. 2. + 10. 2. + 17. 2. 2021 (3 lekce, obsahově totožné s 2. termínem)

2. termín: 10. 3. + 17. 3. + 24. 3. 2021 (3 lekce, obsahově totožné s 1. termínem) Přihlášení je možné do 18. 2. nebo do naplnění kapacity.

Den konání: středa

• 14:00 – 15:00 h
  • 15:30 - 16:30 h
  • 17:00 – 18:00 h

Lekce se nekonají o jarních prázdninách pro Prahu 1-10, tj. od 22. 2. do 5. 3. 2021.

Kurzovné:

• 1 110 Kč/ matematika (3 osoby ve skupině)

Přihláška ke stažení ZDE.

Dotazy k přihlášení pište na office@acga.cz.

Dárek v hodnotě 250 Kč = tričko s logem školy pro přihlášené při 100% docházce.

Dárek v hodnotě slevy na pořízení mikiny ve výši 150 Kč =  cena po slevě 500 Kč (standardní prodejní cena 650 Kč).

třička a mikiny s logem Anglicko-českého gymnázia Amazon

Zpět na stránku Pro zájemce