Přípravné kurzy

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám: ČJL a AJ

Zájemcům o studium nabízíme možnost využít přípravných kurzů z českého a anglického jazyka.
Seznámíte se s požadovaným obsahem znalostí pro studium na gymnáziu, budete dále rozvíjet a obohacovat své vědomosti a dovednosti, důkladně procvičíte látku základní školy, odhalíte nejčastější chyby a problémová místa, vyzkoušíte si přijímací zkoušky nanečisto, získáte potřebný psychický klid a jistotu, navážete důležité sociální kontakty s budoucími spolužáky a učiteli, zorientujete se ve školním prostředí a především zvýšíte své šance na přijetí.
Tak neváhejte a přihlaste se! Vaše budoucnost leží ve Vašich rukou.

Termín: 7. 2. - 4. 4. 2017 (vyjma jarních prázdnin pro Prahu 1)
Místo konání: v prostorách školy Rytířská 10, Praha 1

Den a čas konání:

• úterý 16.00 – 17.30h (český jazyk a literatura)
  • úterý 17.45 - 18.45h (konverzace v anglickém jazyce, rozvoj slovní zásoby, výslovnost, sumarizace gramatických jevů)

Cena činí

• 1 800 Kč/ český jazyk
  • 1 200 Kč/ anglický jazyk (max 6 osob ve skupině).

Je možné přihlásit se na oba či každý kurz zvlášť. Účast na přípravných kurzech nezakládá nárok na přijetí ke studiu. Podmínkou přijetí je splnění kritérií přijímacího řízení.

Přihláška ke stažení zde.
Přihlášení na office@acga.cz do 20. ledna 2017.
Dárek - mikina s logem školy pro všechny, jejichž docházka bude 7x z osmi lekcí.

Zpět na stránku Pro zájemce