Alexandra Chalupová

Na Anglicko-české gymnázium Amazon jsem nastoupila převážně kvůli rozšířené výuce anglického jazyka.

Na škole jsem opravdu spokojená díky profesionálnímu výkladu profesorů a individuálnímu přístupu, rozmanitému kolektivu ve třídách, dobrému umístění školy v centru Prahy a moderním prostorám.

Školu bych doporučila jedincům, kteří stojí o kvalitní všeobecné vzdělání, mají rádi studium jazyků a hledají přátelské prostředí.

- Alexandra Chalupová -

Zpět na stránku Hodnocení školy