Japonský program

Japonsky na střední škole a dál

Uplatněte jazykový talent a kulturní nadšení při studiu japonštiny na gymnáziu!

Japonštinu jako druhý cizí jazyk můžete studovat na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON pilotně od září 2019. Přihlaste se do 1. ročníku 4letého studia od 1. 2. do 1. 3. 2019 nebo podejte předběžnou přihlášku na školní rok 2019/20 prostředníctvím on-line formuláře. Kritériem pro přijetí je studijní průměr do 1,4.  Znalost japonštiny není podmínkou.

• Školné 59 400 Kč/rok
  • Učební pomůcky související s výukou japonštiny 2 000 Kč/rok

V rámci gymnaziálního učebního programu budete studovat japonštinu v rozsahu 4-6 hodin týdně, celkem cca 550 hodin výuky.

Čemu budete věnovat pozornost?

• Japonské gramatice & písmu
  • Japonské konverzaci & společnosti
  • Tvarosloví & četbě textu
  • Historii, kultuře & reáliím