Přihlášky ke studiu (1. kolo) pro školní rok 2018/19 přijímáme do 1. 3. 2018 poštou, nebo osobně v kanceláři školy: pondělí – čtvrtek 8:00 – 13:00 hodin a 15:00 - 18:30 hodin. Kód KKOV: 79-41-K/41 Gymnázium. Lékařské potvrzení na přihlášce nepožadujeme.

Mgr. Veronika Šulcová

"Na Anglicko-české gymnázium AMAZON jsem nastoupila v době jeho založení ještě coby studentka vysoké školy a práce na tomto gymnáziu se stala zároveň mým velkým koníčkem. Zaměření gymnázia mi umožňuje rozvíjet u svých studentů důležité jazykové kompetence (písemný a mluvený projev, argumentace, prezentace). Díky málo početným třídám mohu uplatnit individuální přístup ke každému studentovi a tím dosáhnout větších pedagogických úspěchů. Gymnázium doporučuji každému, kdo touží po kvalitním jazykovém vzdělání v multikulturním prostředí."

- Mgr. Veronika Šulcová, pedagog -

Zpět na stránku Hodnocení školy