Pro váš úspěch

1. Váš úspěch díky vnitřní motivaci je pro nás nejlepší odměnou! Zaměřujeme se na váš úspěchmaturitní zkoušky a přijetí na vysoké školy v ČR i v zahraničí. Znalosti i dovednosti získané během čtyřletého studia vám zajistí prosperitu v mnoha oborech. Budete kvalitně připraveni na většinu typů dalšího studia.
  2. Získáte komplexní akademické středoškolské vzdělání s vynikající znalostí světových jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština), která vám umožní dostat se na přední místa na trhu práce. V rámci školních a volnočasových aktivit získáte příležitosti k rozvoji klíčových kompetencí důležitých pro osobní rozvoj a uplatnění ve společnosti. Vaše osobnost se bude profilovat skrze individuální hodnotový žebříček. Získáte znalosti a informace, které zúročíte v praktickém životě, a stanou se pro vás vstupenkou na prestižní pozice.
  3. Dostane se vám společenského uznání a zajištění životních potřeb skrze rozvinuté klíčové kompetence Získáte příležitost pro váš osobní růst. Klademe důraz na váš úspěch. Průběžně hodnotíme studijní pokroky s cílem efektivního učení a využitelnosti teorie v praxi. Vybavíme vás kompetencemi, které vám pomohou splnit požadavky trhu a nároky na pracovní místa. Odpovědnost, flexibilita a efektivita je jedinečné spojení a vstupenka do světa úspěchu.

Pro vaše znalosti (Know-how)

1. Dle personální strategie přijímáme na pozici učitele kvalifikované učitele s vysokou mírou odpovědnosti a pracovním nasazením. Klademe důraz na vytváření partnerského prostředí pro studenty s cílem podpořit a rozvíjet jejich talent. Naši učitelé jsou talentovaní, empatičtí profesionálové ve svém oboru s náležitou praxí v průměrném věku 34 let.
  2. Od založení se zaměřujeme na výuku běžných i exotických cizích jazyků. Studenti dosahují vysokého stupně znalostí prostřednictvím výuky s kvalifikovanými rodilými mluvčími. Nabízíme vybrané předměty v anglickém jazyce. Zaměření studijního programu „Worldwide Education“ se těší vysoké poptávce o studium uchazečů základních škol. Škola je zařazena v rejstříku škol ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Na trhu jsme od roku 2008.
  3. Systematicky zvyšujeme kvalitu poskytovaného vzdělávání prostřednictvím hodnotících nástrojů a začleňováním nových funkčních a celosvětově osvědčených vzdělávacích trendů. Mezinárodní prostředí působí na žáky motivačně a rozšiřuje možnosti budoucího profesního uplatnění.

Pro spolupráci

1. Snažíme se pochopit potřeby každého studenta individuálně. Podpora rodičů dětí při studiu je vítána a považujeme ji za důležitou součást úspěchu. Pravidelně informujeme o výsledcích prostřednictvím studijního indexu, při individuálních konzultacích, na třídních schůzkách. Využíváme intranetové prostředí MOODLE pro informace o životě školy a jejich aktivitách. Na měsíčních poradách vedení školy s třídními učiteli a za podpory studijního kouče, výchovného poradce a preventisty hodnotíme uplynulé období s cílem zlepšit studijní výsledky našich žáků.
  2. Nové výzvy jsou pro nás podnětem pro růst a rozvoj programu. Program flexibilně přizpůsobujeme momentálním potřebám. Učitelskou profesi vnímáme jako povolání. Pečlivě plánujeme školní rok a do výuky začleňujeme aktivity související se vzdělávacím programem a aktuálními potřebami jednotlivců. Vytyčené cíle plníme ke všeobecné spokojenosti.

Pro kvalitu školy

1. Jsme soukromá škola zaměřená svým školným na možnosti široké veřejnosti ve výši úměrné nabízenému programu, 41 900 Kč/rok (cizí jazyky) a 43 900 Kč/rok (umění & kultura). Pro zájemce, kteří si nemohou dovolit jednorázovou úhradu, je připravena možnost úhrady na dvě nebo tři splátky (květen a leden). Škola garantuje stejnou výši školného, mimo inflační navýšení, po celou dobu studia. Investujeme energii i čas do rozvoje programu, zkvalitňovaní prostředí školy a dbáme na správné postoje pracovníků školy. Uplatňujeme zásady společenské odpovědnosti firem, tzn., integrujeme principy trvale udržitelného rozvoje do dlouhodobé strategie organizace i do každodenních operací.
  2. Etika, otevřená komunikace, pracovní a studijní prostředí a lokalita je pro nás důležitá komodita. Výuka probíhá v prestižní lokalitě centra Prahy v blízkosti stanice metra Můstek na adrese Rytířská 10, Praha 1. Prostory školy mají vysokou estetickou úroveň. Třídy jsou vybaveny interaktivní technikou, která je při vhodném používání osvěžením výuky a slouží jako účinný vizuální prostředek. Charitativní činnost je pro nás důležitým prvkem v životě školy a slouží k výchově studentů k citlivosti a potřebám druhých. Vítáme ochotu přispět dobrovolnickou prací, nápady a osobním nasazením. Dlouhodobě podporujeme studium bangladéšských dětí, zdravotní podpůrné programy UNICEF a ve školním roce 2014/15 jsme ve spolupráci s Velvyslanectví ČR v Etiopii uskutečnili sbírku papírnických pomůcek a oděvů pro děti MŠ a ZŠ a objemem deseti stěhovacích krabic. Dary byly přepraveny na určené místo Wuhidet v Etiopii.

Pro zájemce o studium a jejich rodiče pořádáme individuální dny otevřených dveří. Termín osobní návštěvy je nutné domluvit v předstihu cca 14 dní z důvodu obsazenosti.
Osobní konzultace se konají:

• Pondělí 16.30-17.00h
  • Pondělí 17.15-17.45h
  • Pondělí 18.00-18.30h
  • Středa 14.30-15.00h
  • Středa 15.15-15.45h
  • Středa 16.00-16.30h

Kontaktujte nás telefonicky: 731 007 800
Kontaktujte nás e-mailem: info@acga.cz
Těšíme se na setkání s Vámi.

Zpět na stránku Pro zájemce