Hledáte kvalitní školu?

Zveme zájemce na prohlídku naší školy, kde se seznámíte s prostředím, ve kterém budou mít Vaše děti možnost rozvíjet svoje schopnosti. V rámci osobní konzultace se zástupcem školy získáte informace o přijímacím řízení, studijním programu a metodách výuky včetně speciálních vzdělávacích potřeb, úspěšnosti při dalším studiu a v praxi.
Pro zájemce o studium a jejich rodiče pořádáme individuální dny otevřených dveří (Open house) od října do února. Termín osobní návštěvy je nutné domluvit v předstihu cca 14 dní z důvodu obsazenosti.
Osobní konzultace se konají:

• Pondělí 16.30-17.00h
  • Pondělí 17.15-17.45h
  • Pondělí 18.00-18.30h
  • Středa 14.30-15.00h
  • Středa 15.15-15.45h
  • Středa 16.00-16.30h

Kontaktujte nás telefonicky: 731 007 800
Kontaktujte nás e-mailem: info@acga.cz
Těšíme se na setkání s Vámi.

Vystavujeme na veletrhu Schola Pragensis

Anglicko-české gymnázium AMAZON se představí na stánku 413. Zveme zájemce o studium a rodiče žáků na veletrh středních škol pořádaný odborem školství magistrátu hlavního města Prahy. Výstava Schola Pragensis se bude konat ve dnech 23. – 25. listopadu 2017 v Kongresovém centru Praha. Těšíme se na osobní setkání s vámi!

We cordially invite you to come and visit our booth during the Schola Pragensis Fair held from November 23–25, 2017 at Kongresové centrum Praha. We look forward to seeing you there!

Zpět na stránku Pro zájemce