Hledáte kvalitní školu?

Zveme zájemce na prohlídku naší školy, kde se seznámíte s prostředím, ve kterém budou mít Vaše děti možnost rozvíjet svoje schopnosti. V rámci osobní konzultace se zástupcem školy získáte informace o přijímacím řízení, studijním programu a metodách výuky včetně speciálních vzdělávacích potřeb, úspěšnosti při dalším studiu a v praxi.

Vážení zájemci, vážíme si zájmu o studium na ACGA, avšak 18. 11. 2021 došlo k zaplnění všech míst v rámci poskytovaných osobních konzultací ke studiu. Nyní Vás můžeme zařadit jako zájemce – čekatele v případě, že se místo v průběhu prosince-února uvolní. Zašlete Vaše kontaktní údaje (jméno rodiče, telefon a e-mailovou adresu) na adresu: info@acga.cz

O aktuálním stavu Vás budeme informovat. Případné dotazy k přihlášení a studiu Vám zodpovíme písemně. Děkujeme za pochopení.

Pro zájemce o studium a jejich rodiče pořádáme individuální dny otevřených dveří (Open house) od října do února. Termín osobní návštěvy je nutné domluvit v předstihu cca 14 dní z důvodu obsazenosti.

Osobní konzultace se konají od října 2021 do února 2022:

• Středa 14:00 – 14:30h
  • Středa 14:40 – 15:10h
  • Středa 15:15 – 15:45h
  • Středa 16:00 – 16:30h
  • Středa 16:45 – 17:15h

Kontaktujte nás telefonicky: 731 007 800

Kontaktujte nás e-mailem: info@acga.cz
Těšíme se na setkání s Vámi.

Vystavujeme na veletrhu Schola Pragensis - 26. ročník (pouze online)

Primární adresa: www.scholapragensis.online a

Anglicko-české gymnázium AMAZON se představí na stánku 414. Zveme zájemce o studium a rodiče žáků na veletrh středních škol pořádaný odborem školství magistrátu hlavního města Prahy. Výstava Schola Pragensis se bude konat prezenčně v listopadu 2022 v Kongresovém centru Praha. Těšíme se na osobní setkání s vámi!

stánek na veletrhu Schola Pragensis

We cordially invite you to come and visit our booth during the Schola Pragensis Fair held from November 25–27, 2021 at Kongresové centrum Praha. We look forward to seeing you there!

Zpět na stránku Pro zájemce
Zavřít