Hledáte kvalitní školu?

Zveme zájemce na prohlídku školy, kde se seznámíte s prostředím, ve kterém budou mít Vaše děti možnost rozvíjet svoje schopnosti. V rámci osobní konzultace se zástupcem školy získáte informace o přijímacím řízení, studijním programu, úspěšnosti při dalším studiu a v praxi.

Vážení zájemci, vážíme si Vašeho zájmu o studium na ACGA, avšak 25. 11. 2022 došlo k zaplnění všech míst v rámci poskytovaných osobních konzultací ke studiu. Omlouváme se, že Vám nemůžeme z kapacitních a provozních důvodů poskytnout jiný termín.

Pro zájemce, kteří se chtějí seznámit s prostředím školy jsme přidali termín 10. ledna 2023 od 17:30 do 18:30 hodin. Váš zájem o návštěvu napište na office@acga.cz s uvedením jména, telefonu a počtu osob. - stav kapacita naplněna dne 13. 12. 2022.

Zápis do přípravných kurzů (ČJ, M, AJ) je možný přes webový formulář.

Děkujeme za pochopení.

Pro zájemce o studium a jejich rodiče pořádáme individuální dny otevřených dveří (Open house) od října do února. Termín osobní návštěvy je nutné domluvit v předstihu cca 14 dní z důvodu obsazenosti.

Osobní konzultace se konají od října 2022 do února 2023 - NAPLŇENO:

• Středa 14:00 – 14:30h
  • Středa 14:40 – 15:10h
  • Středa 15:15 – 15:45h
  • Středa 16:00 – 16:30h
  • Středa 16:45 – 17:15h
  • Středa 17:30 – 18:00h

Kontaktujte nás telefonicky: 731 007 800

Kontaktujte nás e-mailem: info@acga.cz
Těšíme se na setkání s Vámi.

Vystavujeme na veletrhu Schola Pragensis 2022

Primární adresa: www.scholapragensis.online a

Anglicko-české gymnázium AMAZON se představí na stánku 144. Zveme zájemce o studium a rodiče žáků na veletrh středních škol pořádaný odborem školství magistrátu hlavního města Prahy. Výstava Schola Pragensis se bude konat prezenčně 24. - 26. listopadu 2022 v Kongresovém centru Praha. Těšíme se na osobní setkání s vámi!

stánek na veletrhu Schola Pragensis

We cordially invite you to come and visit our booth during the Schola Pragensis Fair held from November 24–26, 2022 at Kongresové centrum Praha. We look forward to seeing you there!

Zpět na stránku Pro zájemce
  • Financován Evropskou unií