Potřebujete novou příležitost? Zapište se do 2. kola. Přihlášky přijímáme od 2. do 7. května 2018. Předregistrace zde.

Jan Kryštof Čermák

Škola mě zaujala svým postojem a ojedinělým systémem učení, které směřuje na západ. Líbí se mi hezké a příjemné prostředí, kvalitní výuka jazyků a individuální přístup k žákům. Třídy nejsou přeplněné, a tak je zájem učitelů o jednotlivé studenty o to větší.

Dále se mi líbí široká nabídka mimoškolních aktivit. Myslím si, že po absolvování této školy budu skvěle připraven na univerzitu a povede mě to ke kvalitnímu vzdělání a také kvalitnímu životu.

- Jan Kryštof Čermák -

Zpět na stránku Hodnocení školy