Přihlášky ke studiu (1. kolo) pro školní rok 2018/19 přijímáme do 1. 3. 2018 poštou, nebo osobně v kanceláři školy: pondělí – čtvrtek 8:00 – 13:00 hodin a 15:00 - 18:30 hodin. Kód KKOV: 79-41-K/41 Gymnázium. Lékařské potvrzení na přihlášce nepožadujeme.

Jan Kryštof Čermák

Škola mě zaujala svým postojem a ojedinělým systémem učení, které směřuje na západ. Líbí se mi hezké a příjemné prostředí, kvalitní výuka jazyků a individuální přístup k žákům. Třídy nejsou přeplněné, a tak je zájem učitelů o jednotlivé studenty o to větší.

Dále se mi líbí široká nabídka mimoškolních aktivit. Myslím si, že po absolvování této školy budu skvěle připraven na univerzitu a povede mě to ke kvalitnímu vzdělání a také kvalitnímu životu.

- Jan Kryštof Čermák -

Zpět na stránku Hodnocení školy