MOODLE - informační a výukový systém

Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment

Vzdělávací portál Moodle umožňuje studentům stahování a profesorům publikaci studijních materiálů, zakládání diskusních fór, sběr a hodnocení elektronicky odevzdávaných úkolů, tvorbu online testů a řadu dalších činností sloužících pro podporu výuky. Moodle je vyvíjen jako nástroj umožňující realizovat výukové metody navržené v souladu s principy konstruktivisticky orientované výuky.

Dále prostředí Moodle plní funkci informační a nahrazuje tak klasickou školní nástěnku elektronickou. Zveřejňujeme informace žákům a jejich zákonným zástupcům způsobem umožňujícím dálkový přístup.

Každý student, zákonný zástupce a učitel má přístup na MOODLE prostřednictvím osobního uživatelského jména a hesla.
Přístup do MOODLE:  http://ais.gymnazium-amazon.cz

Zpět na stránku O škole