Přihlášky ke studiu pro školní rok 2019/20 přijímáme do 1. 3. 2019 poštou, nebo osobně v kanceláři školy: pondělí – čtvrtek 8:00 – 13:00 hodin a 15:30 - 18:30 hodin, pátek 8:00 – 13:00 hodin. Kód KKOV: 79-41-K/41 Gymnázium.

Povinně volitelné předměty

Volitelné předměty si žáci vybírají na konci druhého ročníku ve dvoukolové volbě. Předběžný výběr předmětů vyučovaných v angličtině probíhá v dubnu. Závazný výběr volitelných předmětů na základě předběžného zájmu probíhá v květnu.

Ve čtvrtém ročníku žáci pokračují ve studiu vybraných povinně volitelných předmětů v angličtině a dle svého zaměření si volí další předmět jako přípravu k maturitě. Seminář z českého jazyka a literatury je povinný.

Zpět na stránku Vzdělávací program