Potřebujete novou příležitost? Zapište se do 2. kola. Přihlášky přijímáme od 2. do 7. května 2018. Předregistrace zde.

Tra My Nguyen

Již od základní školy jsem si přála studovat na Anglicko-českém gymnázium AMAZON. Škola mě zaujala velmi dobrou polohou v centru, jazykovým zaměřením a slibovanou kvalitní výukou. Toto všechno zahrnuje a mimoto i rodinnou atmosféru, skvělý kolektiv z důvodu nízkého počtu žáků ve třídě, mladé profesionální učitele a hlavně rodilé mluvčí. Splňuje všechna má očekávání, proto nelituji svého výběru střední školy a gymnázium bych vřele doporučila.

- Tra My Nguyen -

Zpět na stránku Hodnocení školy