Reportáže studentů

• Především bychom chtěli zmínit náš školní časopis SHAKE. Vydání existuje i v aglickém jazyce. Tento časopis píší sami studenti našeho gymnázia.
  • Projektové aktivity jsou nedílnou součástí života na naší škole. Jsou to tzv. mimo školní aktivity, které si užije každý student. V nedávné době jsme například zrealizovali exkurzi do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a koncem ledna u nás probíhal workshop na téma: Prevence rakoviny a děložního čípku. Více v kategorii Projektové
    aktivity.
    Návštěva Parlamentu
  • Studentské reporty se zabývají pocity a zážitky našich studentů. Aktivity které se odehrály v prostředí školy či různé exkurze a výlety.
  • Poslední důležitou kategorií jsou zahraniční stáže. Studenti se dělí o své dojmy ze své první zahraniční stáže a popisují rok strávený v zahraničí. Jsou tu i různé druhy jazykových pobytů.

Gymnazium Amazon USA trip

Zpět na stránku Život ve škole