Přijímací zkoušky

Jak se přihlásit ke studiu na ACGA - 1. kolo

Kritéria 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022-2023 oficiálně vyhlásila ředitelka školy 28. 1. 2022. Plné znění ke stažení.

Požadovaná dokumentace:

1. Přihláška ke vzdělávání vč. studijních průměrů (strana dvě přihlášky nebo ověřené kopie vysvědčení)
  2. Dotazník uchazeče: vzdělávací program WWE "Worldwide Education" - AJ + FJ/ŠJ/NJ
  3. Dotazník uchazeče: vzdělávací program WWE jap "Worldwide Education" - AJ + JAP
  4. Elektronická podoba dotazníku uchazeče.

Termín podání přihlášek: do 1. 3. 2022 poštou nebo osobní předání. Přihlášku je možné předat osobně do kanceláře školy ve dnech pondělí až čtvrtek 8.00 - 13.00h a 15.30 - 18.00h, v pátek do 13 hodin.

Chcete studovat cizí jazyky v prestižní lokalitě centra Prahy? Využijte možnosti přihlášení nebo přestupu.

Gymnaziální školní vzdělávací program „Worldwide Education“ – celosvětové vzdělávání“ má vynikající úroveň pedagogického sboru včetně kvalifikovaných rodilých mluvčí, jehož prioritním cílem je připravit studenty pro studium na vysokých školách a univerzitách v ČR i zahraničí.

• Jsme prestižní školou vyučující cizí jazyky prostřednictvím rodilých mluvčí.
  • Klademe důraz na individuální přístup a nízký počet žáků ve třídě.
  • Rozvíjíme efektivní týmovou spolupráci.

Pro školní rok 2022-23 budeme přijímat

Worldwide Education (jazykové zaměření) 72 (tři třídy)
Worldwide Education (japonský program) 18 (jedna třída)

Máte jedinečnou možnost stát se studentem prestižního jazykového gymnázia s mezinárodním zázemím a získat kvalitní vzdělání v samém srdci Prahy.

Vzorový test k přijímací zkoušce na ACGA - školní část

12. / 13. 4. 2022

(Cermat a školní)

Odevzdání slohové etudy