Vystavujeme na veletrhu škol SCHOLA PRAGENSIS 2012

Vloženo: 23. 10. 2012 19:17:00

Schola Pragensis 2012

Studenti 9. tříd a jejich rodiče jsou srdečně zváni k návštěvě Kongresového centra Praha, kde se ve dnech 22. – 24. 11. 2012 koná přehlídka studijních oborů pražských středních škol. Vstup volný. Stánek AMAZONu číslo 438 naleznete ve 4. patře.

Přijďte si vybrat studijní program, který Vám bude nejlépe vyhovovat a otevře cestu k úspěšnému životu v moderní společnosti. Váš úspěch je pro nás důležitý. Pro sjednání osobní schůzky na veletrhu nás můžete kontaktovat 731 007 800.

Těšíme se na setkání s Vámi! Rádi se Vám budeme věnovat.