Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2014/15

Vloženo: 23. 04. 2014 00:05:00

Vážení,

zveřejňujeme výsledky přijatých uchazečů ke studiu na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON v 1. kole pro školní rok 2014-15. Potvrzení zájmu přijatého uchazeče o školu se provádí zápisovým lístkem.

Gratulujeme všem přijatým a přejeme mnoho úspěchů při studiu.

• Seznam přijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem
  • Pořadí uchazečů podle výsledku hodnocení přijímacího řízení

Kancelář školy je otevřena každý den mezi 15 - 17.30h. Po předchozí telefonické domluvě je možné sjednat jiný termín návštěvy.

Vedení školy.

Zobrazeno: 2086x