Úspěšné přijetí absolventů AMAZONu na VŠ

Vloženo: 30. 07. 2012 14:00:00

Naši absolventi byli v průběhu června 2012 úspěšně přijati na vysoké školy v ČR i v zahraničí. Ze všech těchto univerzit můžeme jmenovat např.:

University of London, European Business School London, Westminster University, Greenwich University, Liverpool Hope University, University of Vienna State, Technische Universität Dresden, RMIT University, Metropolitní univerzita v Praze, VŠO - Vysoká škola obchodní, VŠMIE - Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky, Univerzita Karlova v Praze: Právnická fakulta, Filozofická fakulta, Fakulta humanitních studií, Fakulta sociálních věd, 1. Lékařská fakulta, Přírodovědecká fakulta, Česká zemědělská univerzita v Praze: Provozně ekonomická fakulta, Vysoká škola ekonomická v Praze: Fakulta podnikohospodářská, Fakulta managementu, Fakulta mezinárodních vztahů, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem - Fakulta umění a designu, Akademie múzických umění v Praze - Divadelní fakulta.

Všem našim absolventům gratulujeme!

Zároveň přejeme budoucím maturantům stejně úspěšný školní rok 2012-13!