Think Big School

Vloženo: 05. 03. 2014 23:21:00

Think Big School je program určený pro studenty středních škol, který je zaměřen na podporu jejich podnikavého ducha a získávání digitálních dovedností. Přináší mladým lidem příležitost získat zkušenosti a dovednosti, které zvýší jejich šance na trhu práce. Think Big School jim dává možnost vyzkoušet si nanečisto základní principy tvorby podnikatelských nápadů za pomoci digitálních nástrojů, rozvíjí jejich orientaci v digitálním světě, učí je projektovému řízení, týmové spolupráci a komunikaci. (citace z http://thinkbigschool.cz/)

Během celého dne se zrodila celé řada zajímavých projektů, které na závěr dne posoudila odborná porota a vybrala tři nejzajímavější:

1. místo: Perfekt cars (Caroline a její tým)
2. místo: PIXJUTSU (Dorota, Tereza a jejich tým)
3. místo: Fit On (Maria a její tým)

Vítězné týmy se rozdělily o věcné ceny v podobě flash disků, termohrnečků a minireproduktorů. Drobnou pozornost si ale nakonec odnesli všichni zúčastnění.
Organizátorům děkujeme za zajímavou zkušenost a těšíme se na další ročník.