The Human Body – výstava

Vloženo: 02. 04. 2012 19:03:00

Pod lidskou kůží spolupracuje řada složitých systémů a s nimi spojených orgánů, které nás udržují živé a zdravé. Výstava The Human Body poskytuje trojrozměrný pohled hluboko do těchto systémů – od kůže po kosti, od hlavy k palci u nohy – vše se zaměřením na to, abychom dělali lepší rozhodnutí v otázkách péče o naše tělo i životního stylu.

Studenti AMAZONu při odborném výkladu medičky o nezapomenutelné cestě po jejich vlastním těle viděli celkem 200 exponátů celých těl a jeho jednotlivých částí. Výstava je dokonalou učebnicí anatomie, biologie i zdravovědy. Díky výstavě si studenti ucelili informace, které znají z hodin biologie. Spojili tak jedinečný zážitek s načerpáním spousty informací.

The Human Body