The AMAZON Decathlon – Athletic Tournament

Vloženo: 28. 09. 2012 17:21:00

Ve středu 25. 9. 2012 se konala celoškolní sportovní akce. Soutěžní týmy oblečené v barvách vlajky daného státu reprezentovaly jednotlivé země: Brazílii, Keňu, Madagaskar, Nový Zéland, Seichelly, Ghanu, Haiti, Nicaragui, Senegal, Andorru, Island, Indii, Kanadu, Botswanu a Myanmar. Studenti byli rozděleni napříč ročníky do 15 týmů a pod vedením svých kapitánů bojovali o nejlepší umístění v deseti disciplínách. První cenu – medaile a medovník si odnesl tým Keni. Soutěžní disciplíny, byly zvoleny tak, aby se studenti pobavili a zároveň předvedli své talenty.

Medaile

Součástí akce byl projekt společnosti PUMA "výběr studentských ambasadorů", kteří obdrží věcné dárky – obuv/oblečení a budou mít možnost podílet se na rozvoji této značky.

V rámci připomenutí dne jazyků byla pro žáky připravena vědomostní soutěž spočívající v přiřazení pravdivých údajů – společenských, politických, ekonomických, vědeckých atd.

Sportovní den se především díky počasí a sportovnímu nasazení všech zúčastněných vydařil.

Sport day