Studenti AMAZONu opět v divadle

Vloženo: 02. 10. 2011 12:15:00

Klub mladého diváka patří mezi stálé kulturní aktivity, které naše škola studentům nabízí a poskytuje. Členové divadelního klubu tak mají možnost každý měsíc zhlédnout vybrané divadelní představení v některém z mnoha pražských divadel. Nabídka je opravdu široká (Národní divadlo, Divadlo na Vinohradech, Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo v Dlouhé, Švandovo divadlo, Divadlo Komedie, Divadlo Pod Palmovkou, Divadlo v Řeznické, divadlo Viola, Studio Ypsilon a další).

Většina ze zvolených představení nás vždy obohatila, splnila očekávání a podpořila umělecké zážitky a kulturní úroveň našich studentů. Pravidelná návštěva divadla patří k profilu humanitně vzdělaného člověka, který prokazuje kulturně - společenský přehled nezbytný pro moderní vzdělávání 21. století.

V letošním školním roce bude Klub mladého diváka navštěvovat rekordních 60 studentů!

Přejeme příjemné kulturní zážitky!