Sportovně - zdravotnický kurz

Vloženo: 15. 06. 2012 09:06:00

První červnový týden strávili studenti 3. ročníku společný čas se svými spolužáky v prostředí Orlických hor. Během pobytu na sportovně-zdravotnickém kurzu se naučili základům první pomoci, aktivně si vyzkoušeli poskytnout první pomoc, ošetřit různá zranění a nacvičit umělé dýchání, prohlédli si hasičský vůz a dozvěděli se, jakým způsobem funguje sbor dobrovolných hasičů.

Hasici

Součástí pobytu byly sportovní aktivity, turistika a procházky přírodou.

Foto: http://www.gymnazium-amazon.cz/galerie/zobrazit/sportovne-zdravotnicky-kurz-cerven-2012