Simon Havas: výherce celonárodní novozélandské soutěže

Vloženo: 16. 10. 2011 18:45:00

Za všechny žáky, učitele i vedení školy přejeme Simonovi hodně úspěchů v začátcích jeho profesionální kariéry a gratulujeme k získanému ocenění.

Simon dosáhl se svojí filmovou prvotinou "KŘEHKÉ ROSSOVO MOŘE" mimořádného úspěchu a považuje za čest, že mohl soutěžit s nejlepšími středoškoláky z celého Nového Zélandu a vyhrát v silné konkurenci. Je to velký zážitek a  motivace pro studenta, který sní o tom, že se stane mořským biologem!

LAST OCEAN CHARITY TRUST www.lastocean.co.nz se snaží přimět novozélandskou vládu, aby zamezila komerční rybolov v Rossově moři, které spadá pod její správu, a k tomuto účelu oslovila všechny střední školy na NZ.