Rozhodnutí o přijetí

Vloženo: 19. 04. 2014 23:37:00

Uchazeči v 1. kole přijímacího řízení, jejichž dosažený průměr splňuje kritéria přijímacího řízení vyhlášená naší školou (rozmezí 1,00-1,3), jsou přijati BEZ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK.

Rozhodnutí o přijetí bude zákonnému zástupci předáno osobně 22. dubna nebo 23. dubna 2014 mezi 15 – 19h, v dalších dnech až do 7. 5. mezi 15 – 17.30h. Je možné si telefonicky (733 264 266) domluvit jiný čas.

ZÁPISOVÝ LÍSEK: přijetí je nutno potvrdit odevzdáním zápisového lístku.

Smlouva o studiu bude s rodiči uzavřena po odevzdání zápisového lístku.