Projektový den: Oslava dne seniorů

Vloženo: 25. 10. 2011 18:49:00

Dne 20. 10. 2011 proběhl na naší škole celoškolní projekt věnovaný ke Dni seniorů. Projekt byl součástí Evropského roku dobrovolnictví 2011 s cílem seznámit mladé lidi s problematikou, která je věnována životu seniorů. Také se připomnělo datum 1. 10. -Mezinárodní den seniorů. Dopolední program zahrnoval tematickou práci ve skupinách a společný oběd. Odpolední program obsahoval prezentaci projektů, divadelní představení, raut. Tisková zpráva v sekci Reportáže studentů a fotogalerie.