Poznávací zájezd do TOSKÁNSKA, Itálie

Vloženo: 15. 08. 2011 13:43:00

Ve školním roce 2011-12 jsme pro Vás v připravili školní zájezd do Toskánska, konkr. navštívíme Řím, Neapolský záliv, Pompeje, Capri, Elbu, Florencii. Termín zájezdu je od 8. do 15. října 2011. Přihlášky s první splátkou 7 900,- Kč odevzdejte nejpozději do 9. září 2011; doplatek 7 000,- Kč do 27. září 2011.

Cena: 14 900,-Kč. Ubytování je zajištěno v hotelu i hostelu, s polopenzí pro všechny. Do ceny jsou zahrnuty téměř všechny poplatky, včetně místního průvodce a zpátečních lodních lístků na ostrov CAPRI a ELBA.