Odevzdání přihlášky ke studiu do 1. ročníku 2013/14

Vloženo: 13. 02. 2013 14:44:00

Přihlášky ke studiu 2013/14 přijímá kancelář školy do 15. března 2013.

Termín pro osobní předání: pondělí – čtvrtek:  9 - 11h a 15 - 17h.

Je možné sjednat i čas mimo otvírací dobu.

Apply now

Náležitosti přihlášky:

• osobní údaje - čitelně
  • Název a adresa střední školy: Anglicko-české gymnázium AMAZON, Rytířská 10, Praha 1, 110 00
  • Obor vzdělání: 79-41-K/41 Gymnázium, ŠVP "Worlwide Education" nebo Art Across Time"
  • Potvrzení lékaře: není požadováno
  • Chování a prospěch uchazeče: potvrdí základní škola nebo uchazeč doloží notářsky ověřené kopie vysvědčení
  • Potvrzení přijetí přihlášky a pozvánku na rozřazovací testy z AJ obdrží uchazeč po 15. 3.
  • Pozvánku k vykonání přijímacích zkoušek (průměr nad 1,3) obdrží uchazeči na začátku dubna.