Nový školní rok 2014/15

Vloženo: 25. 08. 2014 16:24:00

Milí studenti, vážení rodiče,

vítáme Vás z prázdnin a těšíme se s Vámi na setkání v pondělí 1. 9. 2014. Věříme, že prázdninový čas byl naplněn aktivitami podle vašich představ a na zážitky, které si vezete z cest, budete dlouho vzpomínat.

Pozvánka na 1. 9. 2014 byla zaslána každému do e-mailové schránky. Pokud Vám pozvánka nedošla, kontaktujte nás e-mailem: info@gymamazon.cz

Věříme ve vzdělávací proces založený na vzájemné důvěře, spolehlivosti a efektivní komunikaci.

Přejeme si, aby byl obohacující a přispěl k vašemu osobnímu rozvoji i získání potřebných vědomostí.

Úspěšný start studentům a rodičům radost z dětí přeje

Vedení školy a pedagogický sbor Anglicko-českého gymnázia AMAZON