Nominace do mezinárodního studijního programu

Vloženo: 12. 11. 2012 20:26:00

Dne 12. 11. 2012 obdrželo 16 studentů 1. a 2. ročníku od paní Evy Kudrnové, zřizovatelky, pozvánku k účasti v mezinárodním vzdělávacím programu „Leadership Summit“.

Všichni, kteří se rozhodnou vycestovat, zažijí výjimečnou atmosféru na prestižních amerických univerzitách a poznají mezinárodní vzdělávací prostředí světových škol.  Všem našim studentům přejeme, aby tento zážitek pro ně byl začátkem jejich úspěšné kariéry.

P2P photo

Studenti mají možnost účastnit se vzdělávacích programů:

1. Leadership in Action (Harvard University, Yale University)
  2. Technology (Stanford University)
  3. Business and Entrepreneurship (The University of Chicago)
  4. Film and the Arts (University of California, Los Angeles)
  5. Medicine and Health Care (Johns Hopkins University)
  6. International Diplomacy (Columbia University and George Washington University)
  7. Presidential Inauguration (Washington, D.C.)
  8. Service in Action (Tulane University)