Maturantka letošní vítězkou Studentské Thálie

Vloženo: 10. 03. 2014 18:09:00

Studentka 4. ročníku Valeriya Khrapyeychuk obhájila loňské vítězství naší talentované absolventky Juliany Vaculíkové a na slavnostním večeru v neděli 2. března 2014 převzala na Nové scéně Národního divadla diplom za nejlepší autorský počin. Tématem letošního ročníku byl „jazykový experiment“.

Studentská Thálie je prestižní soutěžní přehlídkou středoškolské autorské tvorby realizovanou ve dvou sekcích, v Autorském tvaru a Autorském počinu. Mladí tvůrci a interpreti mají možnost setkat se s předními osobnostmi české kulturní scény, inspirovat se jimi a navázat případné tvůrčí kontakty.

Za kabinet Českého jazyka a literatury gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěšných autorských kroků!