Graduation 2014 - maturitní vysvědčení

Vloženo: 20. 06. 2014 08:20:00

V pátek 13. 6. 2014 proběhlo ve Velké zasedací síni Magistrátu hlavního města Prahy v pořadí již třetí slavnostní předávání maturitních vysvědčení Anglicko-českého gymnázia AMAZON.

Obrazová příloha: http://www.gymnazium-amazon.cz/galerie/zobrazit/graduation-2014

33 úspěšných maturantů stylově oblečených do talárů a čepiček převzalo svá maturitní vysvědčení z rukou zřizovatelky školy paní Evy Kudrnové, ředitele pro pedagogickou činnost pana Pavla Zachaře a své třídní profesorky Kristýny Míchalové.

Bylo nám ctí, že jsme mohli mezi čestnými hosty uvítat též prezidentský pár v roli rodičů.

Prezident České republiky – pan Miloš Zeman – se pohotově ujal blahopřání se zdravicí a osobním přáním do budoucího života. Všichni maturanti obdrželi knihu o umění a Europass - soubor dokladů o vzdělání, osobních kompetencích, jazykových dovednostech, odborné kvalifikaci a pracovních zkušenostech.

Nejlepší studenti byli navíc oceněni knižním vydáním slavných světových fotografií 20. století.

O bezchybný hudební doprovod se postarali nadaní studenti 3. ročníku Sabina Olijve a Štěpán Lukeš.

Součástí velkolepé slavnostní ceremonie byla taktéž imatrikulace padesáti žáků 1. ročníků, kteří si z rukou svých třídních profesorek, Jany Charvátové a Ivany Hamříkové, převzali pamětní imatrikulační list a dárek s motivem hlavního města Prahy.

Všem našim maturantům roku 2014 gratulujeme a žákům 1. ročníků přejeme úspěšný krok do dalšího studijního života na Amazonu!