Charitativní sbírka školních potřeb do Etiopie - pokračujeme

Vloženo: 16. 04. 2015 12:29:00

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE ZAPOJILI DO 1. KOLA SBÍRKY!

Anglicko-české gymnázium Amazon ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Etiopii organizuje charitativní projekt pomoci MŠ a ZŠ Wuhidet v Etiopii.

vlajka Etiopie

V prvních měsících roku 2015 se žáci Anglicko-českého gymnázia AMAZON aktivně podílí na charitativní sbírce určené pro MŠ a ZŠ Wuhidet v Etiopii. Některé třídy si k tomuto účelu vyrobily úchvatné sběrné krabice a do nich pak shromažďovaly propisky, pastelky, fixy, bloky, sešity, ale také batohy, dětské oblečení a boty, zkrátka vše, co by etiopským dětem mohlo usnadnit školní docházku. Do projektu se aktivně zapojil i profesorský sbor.

Výslednou horu darovaných věcí jsme minulý týden s třetími ročníky roztřídily. Sběrné krabice jsou tak opět prázdné a připravené na závěrečné kolo sbírky. To bude ukončeno 11. května 2015.

Stále máte příležitost udělat dobrý skutek. Neváhejte! Podpořte svým příspěvkem děti v Etiopii.