AMAZON prezentuje na veletrhu Schola Pragensis 2013

Vloženo: 06. 11. 2013 12:04:00

Srdečně Vás zveme na prohlídku naší expozice. Anglicko-české gymnázium AMAZON Vás přivítá ve 4. patře na stánku 413. Představí se Vám zajímaví lidé, naši čeští učitelé i rodilí mluvčí, zástupci vedení školy, především však současní studenti, kteří s vámi budou hrát hry o ceny a v příjemné atmosféře vám představí naši školu i studijní program.

Místo konání: Kongresové centrum Praha, a.s., 5. května 65, Praha 4 (stanice linky metra C VYŠEHRAD)

Výstava SCHOLA PRAGENSIS 2013 je určena zejména žákům devátých tříd, jejich rodičům a ostatním zájemcům o studium na středních školách všech typů.

Jak se přihlásit ke studiu na AMAZON? http://www.gymnazium-amazon.cz/titulni-strana/obsah/pro-zajemce-o-studium