Den otevřených dveří na VŠE - 19. 12. 2023

Vloženo: 06. 12. 2023 00:00:00

Pozvánka na Den otevřených dveří Vysoké školy ekonomické v Praze, kde se dozvíte veškeré informace o studijních programech, výjezdech do zahraničí, studentských aktivitách a spolcích.

Vše o možnostech ubytování na kolejích, nebo zkušenosti a uplatnění absolventů. Připraveny jsou pro vás i odborné přednášky.

Kdy: úterý 19. prosince 2023, od 9 do 14 hod.

Kde: V žižkovském kampusu - nám. Winstona Churchilla 4, Praha

Na co se můžete těšit?

• odborné přednášky a workshopy např. na témata jako "Současné trendy v marketingové komunikaci" nebo "Jak vědomě prožívat přítomnost pomocí metody mindfulness"
  • prezentace jednotlivých fakult
  • prezentace studentských organizací a spolků
  • komentované prohlídky školy
  • soutěže o ceny
  • kompletní program je k dispozici na webu: www.dod.vse.cz

Jak se účastnit?

1. Buď mohou studenti přijít sami, či ve skupince kamarádů. Připraveny jsou pro ně omluvenky ze školy.
  2. Nebo přijďte organizovaně jako třída s doprovodem učitele a získejte výhody: možnost parkování autobusu, soukromou komentovanou prohlídku prostor školy a soukromé setkání se zástupcem vedení školy. Chcete-li získat tyto výhody, přihlaste se do 14. 12. na e-mail pr@vse.cz.

Pro ty, kdo se nemohou zúčastnit osobně, připravujeme online vysílání dostupné na našich webových stránkách: www.dod.vse.cz

Zpět na stránku Informace ke studiu na VŠ