Předměty v angličtině

Možnost volby zaměření a odborná příprava na seminářích dle individuálního zájmu studentů je předpokladem pro úspěšné studium na vysokých školách nebo univerzitách v ČR, státech EU, zahraničí a následném uplatnění ve zvoleném oboru.
Volitelné školní předměty navazují a prohlubují některý předmět nebo skupinu předmětů. Nabídka volitelných předmětů, jejich zaměření a obsah učiva je v kompetenci a odpovědnosti ředitele gymnázia.

Seznam předmětů vyučovaných v angličtině:

• Anthropology
  • Art & Architecture
  • Area Studies
  • Classical Studies
  • Creative writing
  • Economics, Finance & Econometrics
  • Environment Engineering
  • Film & Media Studies
  • Language & Linguistics
  • World Literature
  • Law