Přihláška ke studiu

Přijímací řízení pro školní rok 2024/25

Ředitelka školy, Mgr. Eva Kudrnová, MBA, oficiálně vyhlásila dne 19. ledna 2024 kritéria platná pro přijímací řízení v 1. kole pro školní rok 2024-2025.

Ve školním roce 2024/2025 je stanoven pro obor Gymnázium, vzdělávací program "Worldwide Education" předpokládaný počet přijímaných žáků 120.

Worldwide Education (NJ-FJ-ŠJ) 96 míst (4 třídy)
Worldwide Education (japonský program) 24 míst (1 třída)

Povinná dokumentace

1. Přihláška ve střední škole "Worldwide Education" (kód oboru: 79-41-K/41 Gymnázium)
  2. Hodnocení na vysvědčeních z předchozího vzdělávání (dokládá se formou přílohy)
  3. Převod slovního hodnocení
  • škola nepožaduje lékařský posudek
  • státní zkouška se koná v dubnu 2024,
  • školní přijímací zkouška se koná v březnu a dubnu 2024 (konkrétně dle data uvedeného v pozvánce)
  • V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky 731 007 800.

Pro přijaté uchazeče ke studiu Dotazník k vyplnění.

Přestup z jiné střední školy

1. žádost o přestup
  2. motivační dopis
  3. vysvědčení za poslední dva ukončené ročníky

Informace o volných místech Vám poskytneme v kanceláři školy.

Přihlaste se k nám a žijte svůj sen!

Naši studenti Gymnázia Amazonu

Zpět na stránku Pro zájemce