Podat přihlášku do 2. kola je možné prostřednictvím systému DiPSy do 24. 5. Bližší informace v kritériích.

Vystavujeme na veletrhu Schola Pragensis

Vloženo: 30. 10. 2014 17:10:00

Anglicko-české gymnázium AMAZON se představí na stánku 413.

Zveme zájemce o studium a rodiče žáků na veletrh středních škol pořádaný odborem školství magistrátu hlavního města Prahy.

Výstava Schola Pragensis se bude konat ve dnech 20. – 22. listopadu 2014 v Kongresovém centru Praha.

Těšíme se na osobní setkání s vámi!

We cordially invite you to come and visit our booth during the Schola Pragensis Fair held from November 20 – 22, 2014 at Kongresové centrum Praha. We look forward to seeing you there!