Podat přihlášku do 2. kola je možné prostřednictvím systému DiPSy do 24. 5. Bližší informace v kritériích.

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro šk. rok 2015/16

Vloženo: 22. 04. 2015 07:18:00

Vážení,

zveřejňujeme výsledky přijatých uchazečů ke studiu na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON v 1. kole pro školní rok 2015-16. (V seznamu přijatých jsou ke dni 22.4. uvedeni pouze uchazeči, kteří NEKONALI přijímací zkoušku. Konečné výsledky budou zveřejněny 24.4.)

Gratulujeme všem přijatým a přejeme mnoho úspěchů při studiu.

Potvrzení zájmu přijatého uchazeče o školu se provádí zápisovým lístkem. Smlouva o studiu bude s rodiči uzavřena spolu s převzetím rozhodnutí. Školné je možno hradit bankovním převodem nebo hotově ve škole a je splatné do tří dnů od podpisu smlouvy.

Dostavit se do kanceláře školy (4. patro) je možné v úředních hodinách 15.00 – 17.30h od 22. 4. do 7. 5. Není nutné se dopředu objednávat.

• Pořadí uchazečů podle výsledku hodnocení přijímacího řízení (uveřejněno 23.4. v 21.20h)
  • Seznam přijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem

Vedení školy.