Anyone who stops learning is old, whether at twenty or eighty. Anyone who keeps learning stays young. - Henry Ford

Jazykové gymnázium Praha 1

Vzdělávací program

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Japonština
a kultura

Podpořte svůj talent
a kulturní nadšení. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• Na Anglicko-české gymnázium Amazon jsem se hlásila hlavně kvůli jazykům, které vždy byly mým velkým koníčkem. Spolu se zlepšením v angličtině jsem však také našla spoustu nových přátel, rozšířila si své obzory, získala nové zkušenosti a příležitosti. Od profesorů se nám dostává obrovské motivace a podpory, která nás posouvá dál jak ve studentském, tak soukromém životě. Přátelské prostředí a profesionální přístup ze strany učitelského sboru vytváří to pravé prostředí pro studium na střední škole.

- Eliška Křížová -

• Na Anglicko-české gymnázium Amazon jsem nastoupila převážně kvůli rozšířené výuce anglického jazyka.

Na škole jsem opravdu spokojená díky profesionálnímu výkladu profesorů a individuálnímu přístupu, rozmanitému kolektivu ve třídách, dobrému umístění školy v centru Prahy a moderním prostorám.

Školu bych doporučila jedincům, kteří stojí o kvalitní všeobecné vzdělání, mají rádi studium jazyků a hledají přátelské prostředí.

- Alexandra Chalupová -

• "We at AMAZON pride ourselves on a rigorous and challenging curriculum which enables our students to excel in both the classroom and in life. AMAZON encourages personal growth and development for teachers and students alike. Our unique location and blend of students from all backgrounds makes AMAZON a perfect place to learn and practice English. We believe that studying here proves to be a rewarding and inspiring experience, and students leave our school with an overwhelming sense of accomplishment and pride."

- Michael Maritato -

• "Na Anglicko-českém gymnáziu Amazon jsem velmi spokojená. Dobrá poloha školy zaručuje pohodlné cestování i z větších vzdáleností. Prostor školy je velice příjemný a domácký. Učitelský sbor je velmi sofistikovaný, ale zároveň v hodinách panuje rodinná atmosféra. S tímto přístupem a menším počtem žáků ve třídách se klade důraz na individualitu a profesionální přístup."

- Barbora Formánková, 3. ročník -

• Europass