Nezávazná online přihláška

Vyplněním této nezávazné on-line přihlášky projevujete zájem o poskytnutí konkrétních informací pro následné podání přihlášky ke studiu nebo žádosti o přestup.

Ke studiu na ACGA přijímáme žáky, kteří splní kritéria přijímacího řízení. Rozřazovací test z anglického jazyka absolvují všichni uchazeči. Cílem je důkladně identifikovat dosavadní znalosti a správně zařadit žáka do studijní skupiny. Znalost ŠJ/NJ/FJ se ověřuje zpravidla ústním pohovorem.

Uchazeč

Zákonný zástupce (rodič)

Přihláška

: *