Potřebujete novou příležitost? Zapište se do 2. kola. Přihlášky přijímáme od 2. do 7. května 2018. Předregistrace zde.

Online přihláška

Vyplněním on-line přihlášky se nepřihlašujete závazně, nýbrž projevujete zájem o poskytnutí konkrétních informací pro následné podání přihlášky nebo žádosti o přestup.

Ke studiu na ACGA přijímáme žáky s průměrem do 1,3 bez přijímacích zkoušek. Rozřazovací test z anglického jazyka absolvují všichni uchazeči. Cílem je důkladně identifikovat dosavadní znalosti a správně zařadit žáka do studijní skupiny. Znalost ŠJ/NJ/FJ se ověřuje zpravidla ústním pohovorem.

Uchazeč

Zákonný zástupce (rodič)

Přihláška

: *