Přihlášky ke studiu pro školní rok 2019/20 přijímáme do 1. 3. 2019 poštou, nebo osobně v kanceláři školy: pondělí – čtvrtek 8:00 – 13:00 hodin a 15:30 - 18:30 hodin, pátek 8:00 – 13:00 hodin. Kód KKOV: 79-41-K/41 Gymnázium.

Nezávazná online přihláška

Vyplněním této nezávazné on-line přihlášky projevujete zájem o poskytnutí konkrétních informací pro následné podání přihlášky ke studiu nebo žádosti o přestup.

Ke studiu na ACGA přijímáme žáky, kteří splní kritéria přijímacího řízení. Rozřazovací test z anglického jazyka absolvují všichni uchazeči. Cílem je důkladně identifikovat dosavadní znalosti a správně zařadit žáka do studijní skupiny. Znalost ŠJ/NJ/FJ se ověřuje zpravidla ústním pohovorem.

Uchazeč

Zákonný zástupce (rodič)

Přihláška

: *