Zahájení 1. 9. 2020

Vloženo: 31. 08. 2020 00:00:00

První školní den bude mít dvě části: organizační & vzdělávací. Od 2. 9. se vyučuje podle platného rozvrhu. Věnujte zvýšenou pozornost hygienickým pravidlům, řiďte se pokyny vedení a učitelů. Osobám s příznaky onemocnění není umožněn vstup do budovy školy.

Vážení žáci, milí rodiče,

nový školní rok 2020/21 zahájíme v úterý 1. 9. 2020 osobní přítomností ve škole. Zvací dopis byl odeslán na vaši školní e-mailovou adresu. První den bude mít dvě části: organizační & vzdělávací. Od 2. 9. se vyučuje podle rozvrhu.

Seznamte se s podmínkami provozu školy.

Ředitelka školy stanovila s ohledem na hygienická opatření organizaci příchodu žáků do školy takto:

• 8:00 do 8:15 hodin – 1. a 2. ročník
  • 8:15 do 8:25 hodin – 3. a 4. ročník

Povinností žáka je být přítomen ve třídě a připraven na výuku v 8:25h. Vyučování začíná v 8:30h, není-li uvedeno jinak v platném rozvrhu.

Žák je povinen mít při sobě roušku/respirátor v hygienickém obalu a být přezutý.

Ve škole platí zvýšená hygienická pravidla – provádí se dezinfekce, prostory se důkladně větrají. Důležitá je také důsledná hygiena rukou, kterou provádějí podle pokynů i žáci školy.

Důležité:

• Osobám s příznaky infekčního onemocnění není umožněn vstup do budovy školy. Pokud má dítě takové příznaky (zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta chuti a čichu a pod.), ponechte dítě, prosím, v domácím léčení a kontaktujte praktického lékaře. Jestliže se u žáka projeví příznaky onemocnění při příchodu do školy nebo v době jeho pobytu ve škole, vyzve škola zákonné zástupce, aby si ho bezodkladně ve škole vyzvedli a odvedli domů.
  • Pokud má dítě stejné příznaky, jaké se projevují při infekčním onemocnění, ale jedná se např. o alergii nebo jiné neinfekční onemocnění, může docházet do školy, pokud předloží potvrzení praktického lékaře.
  • Do školy je omezen vstup cizích osob, to se týká i zákonných zástupců.

Zobrazeno: 0x

Zpět na stránku Aktuality