Provoz školy od 11. 5. 2020

Vloženo: 05. 05. 2020 00:00:00

Osobní přítomnost žáků 4. ročníku ve škole bude organizována od 11. 5. 2020 za účelem přípravy na maturitní zkoušku. Docházka není povinná. Škola organizuje přípravu pro žáky, kteří mají zájem o zopakování učiva, upevnění znalostí a osobní konzultaci.

Na základě hlášení, budou sestaveny skupiny o max. počtu 15 osob. Složení skupin stanoví ředitelka školy s ohledem na předměty či zkoušky v rámci maturitní zkoušky. O zařazení žáků do skupin rozhoduje ředitel školy. Škola vede evidenci o docházce žáků do školy.

Osobní účast je podmíněna odevzdáním čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Dále každý žák bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na uložení roušky. Desinfekční prostředky zajistí škola.

Účast nebo neúčast (důvody: zdravotní, rodinné nebo jiné) nahlásí žák svému třídnímu učiteli do 6. 5. do 12 hodin.

Čestné prohlášení ve formátu PDF lze stáhnout/vytisknout ZDE).

Zobrazeno: 0x

Zpět na stránku Aktuality