Distanční vzdělávání od 5. 10. 2020

Vloženo: 02. 10. 2020 00:00:00

Milí žáci, vážení rodiče,
oficiálně sdělujeme, že od 5. října 2020 od 0:00 hod. do 18. října 2020 do 23:59 hod. dojde k omezení provozu středních škol, tedy i prezenčních aktivit na ACGA. Zakazuje se osobní přítomnost žáků ve škole. V návaznosti na tento zákaz přechází škola povinně na distanční vzdělávání, které je rovněž povinné pro žáky i učitele.
Stávající rozvrh hodin zůstává v platnosti beze změn. Dbejte pokynů jednotlivých vyučujících. Distanční výuka se uskutečňuje na platformě AIS Moodle. Výuka tělesné výchovy proběhne v pozměněné formě, kdy důraz bude kladen na teoretickou část a podporu zdravého životního stylu.
Rozhodnutí se opírá o nařízení Hygienické stanice HMP č. 15/2020, čj. HSHMP 62585/2020 ze dne 1. 10. 2020 a usnesení vlády České republiky č. 958 o přijetí krizového opatření ze dne 30. září 2020.
Potřebujete-li podporu při přihlášení do systému, kontaktujte písemně kancelář školy: office@acga.cz, telefonicky 224 234 826.
Přejeme vám úspěch při studiu a věříme, že se brzy opět setkáme ve škole.
za vedení školy