Hledáte kvalitní vzdělání?

Zveme zájemce na prohlídku školy, kde se seznámíte s prostředím, ve kterém budou mít Vaše děti možnost rozvíjet svoje schopnosti.

Prohlídka školního prostředí s možností individuální konzultace s vybranými učiteli a zástupci školy je ve školním roce 2024/2025 naplánovaná:

• 15. října 2024 (úterý) od 17:30 hodin - čas prohlídky potvrdí zodpovědná osoba
  • 14. listopadu 2024 (čtvrtek) od 17:30 hodin - čas prohlídky potvrdí zodpovědná osoba
  • 7. ledna 2025 (úterý) od 17:30 hodin - čas prohlídky potvrdí zodpovědná osoba
  • 21. ledna 2025 (úterý), od 17:30 hodin - čas prohlídky potvrdí zodpovědná osoba

Máte-li zájem o prohlídku, zašlete e-mail na office@acga.cz s uvedením vybraného dne k návštěvě, počet osob, telefon, jméno a příjmení zákonného zástupce. Možnost návštěvy Vám potvrdíme s uvedením konkrétního času. Těšíme se na setkání. Není možné navštívit školu bez předchozí rezervace! Děkujeme za respektování tohoto pravidla.

Zápis do přípravných kurzů (ČJ, M, AJ) je možný přes webový formulář.

Vystavujeme na veletrhu Schola Pragensis 2024

Primární adresa: www.scholapragensis.online a

Anglicko-české gymnázium AMAZON se představí na stánku 125. Zveme zájemce o studium a rodiče žáků na veletrh středních škol pořádaný odborem školství magistrátu hlavního města Prahy. Výstava Schola Pragensis se bude konat prezenčně 21. - 23. listopadu 2024 v Kongresovém centru Praha na Vyšehradě. Těšíme se na osobní setkání s vámi!

sstánek na veletrhu Schola Pragensis

We cordially invite you to come and visit our booth (125) during the Schola Pragensis Fair held from November 21–23, 2024 at Kongresové centrum Praha. We look forward to seeing you there!

Zpět na stránku Pro zájemce