Učitel střední školy - gymnázia

Výběrové řízení na pozici talentovaného učitele gymnázia probíhá průběžně celý rok.

We believe great things are possible with the right mindset and motivation. We look forward to hearing from you!

Pedagogický tým na ACGA tvoří učitelé, kteří aplikují partnerský přístup ke studentům při vyučování a svým aktivním přístupem k práci předávají studentům znalosti a vědomosti potřebné pro úspěšné studium na vysokých školách v ČR i zahraničí.

Tým učitelů tvoří čeští i zahraniční pedagogové. Jsme přesvědčeni, že přítomnost rodilých mluvčí při výuce cizích jazyků (angličtina, francouzština, španělština, němčina, japonština) působí motivačně a přináší výsledky.

Pedagogický tým

Spolupracujeme s aprobovanými učiteli ve vzdělávacích oborech:

• Jazyk a komunikace (český jazyk a literatura, cizí jazyk)
  • Matematika
  • Informatika
  • Člověk a příroda (fyzika, chemie, biologie, zeměpis)
  • Člověk a společnost (dějepis, základy společenských věd)
  • Umění a kultura (hudební a výtvarná výchova)
  • Člověk a zdraví (tělesná výchova, výchova ke zdraví)

Jste-li kreativní, nadšený a laskavý člověk, připraven přijímat nové výzvy a realizovat se ve vzdělávacím procesu středoškoláků, budeme rádi, když nás oslovíte, máte-li zájem o pracovní místo. Svůj životopis s krátkým motivačním dopisem zašlete na e-mailovou adresu info@acga.cz. Budeme Vás kontaktovat. Kontaktní osoba: Pavla Bajuszová, tel. 731 007 800.

Výběrového řízení se můžete zúčastnit v průběhu celého roku. Spolupráce začíná obvykle v září, avšak za určitých okolností i v průběhu školního roku (potřeba školy, využitelnost vašeho zaměření v mimoškolních aktivitách) formou vedení seminářů, mimoškolních aktivit nebo náhradních hodin.

Výběrové řízení se skládá z následujících kroků:

1. vyplnění dotazníku pro učitele
  2. osobní pohovor s ředitelkou školy
  3. ukázková hodina
  4. seznámení zájemce s kulturou a provozem školy
  5. absolvování zdravotní prohlídky, předložení výpisu z rejstříku trestů
  6. uzavření pracovního poměru

Účastí ve výběrovém řízení se můžete, v případě kladného výsledku, zařadit mezi vhodné kandidáty pro budoucí spolupráci. Nepřijaté úspěšné kandidáty zařazené v aktivním archivu kontaktujeme v případě, že se místo uvolní během školního roku.

Co učitelská pozice zahrnuje?

• Výuku předmětu dle aprobace v souladu se školním vzdělávacím programem
  • Přímá pedagogická činnost a práce s ní související (hodnocení výsledků žáka, komunikace s žáky a rodiči, dohled nad žáky, příprava na vyučování, učební pomůcky, aktualizace ŠVP)
  • Účast na dalším vzdělávání
  • Spolupráce s kolegy a vedením školy při poskytování výchovně-vzdělávací služeb
  • Aktivní účast na akcích organizovaných školou

Co od Vás požadujeme?

• Odbornou, pedagogickou a zdravotní způsobilost (kvalifikaci pro SŠ), bezúhonnost
  • Kladný vztah a nadšení k učitelské profesi (žáci ve věku 15 – 19 let), ochotu vzdělávat se a rozvíjet svoje schopnosti
  • Produktivně pracovat
  • Být dobrým příkladem a mít ochotu přijímat nové výzvy
  • Týmového hráče se zodpovědným a aktivním přístupem
  • Vynikající komunikační dovednosti a flexibilitu
  • Samostatné myšlení a jednání
  • Soulad s pravidly společenského chování učitele na ACGA
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Dress code
  • Předchozí zkušenost práce na gymnáziu výhodou

Co Vám nabízíme z pozice zaměstnavatele?

• příjemný, mezinárodní pracovní kolektiv
  • práci v centru Prahy (Můstek/Národní třída)
  • dlouhodobou spolupráci při plnění úkolů dle dohodnutých pravidel
  • 8 týdnů dovolené, „home-office“ hodiny
  • prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj v čitelné struktuře gymnaziálního vzdělávání
  • metodickou podporu a aktuální výukové postupy
  • odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusů
  • možnost získání dobré praxe a prohlubování znalostí
  • Stravování ve školní jídelně
  • Multisport karta
  • kompletní sadu MS Office ProPlus (nejnovější verze)

Místo výkonu práce: Anglicko-české  gymnázium AMAZON, Praha 1, Rytířská 10.

Informace k pracovnímu poměru: první pracovní smlouva se uzavírá na dobu určitou jednoho roku s návazným prodlužováním v případě oboustranné spokojenosti a s možností prodloužení na dobu neurčitou po třech letech.

Zpět na stránku Volná pracovní místa