Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• "Na Anglicko-českém gymnáziu Amazon jsem velmi spokojená. Dobrá poloha školy zaručuje pohodlné cestování i z větších vzdáleností. Prostor školy je velice příjemný a domácký. Učitelský sbor je velmi sofistikovaný, ale zároveň v hodinách panuje rodinná atmosféra. S tímto přístupem a menším počtem žáků ve třídách se klade důraz na individualitu a profesionální přístup."

- Barbora Formánková, 3. ročník -

• Na Anglicko-české gymnázium Amazon jsem nastoupila převážně kvůli rozšířené výuce anglického jazyka.

Na škole jsem opravdu spokojená díky profesionálnímu výkladu profesorů a individuálnímu přístupu, rozmanitému kolektivu ve třídách, dobrému umístění školy v centru Prahy a moderním prostorám.

Školu bych doporučila jedincům, kteří stojí o kvalitní všeobecné vzdělání, mají rádi studium jazyků a hledají přátelské prostředí.

- Alexandra Chalupová -

• "Na Anglicko-české gymnázium AMAZON jsem nastoupila v době jeho založení ještě coby studentka vysoké školy a práce na tomto gymnáziu se stala zároveň mým velkým koníčkem. Zaměření gymnázia mi umožňuje rozvíjet u svých studentů důležité jazykové kompetence (písemný a mluvený projev, argumentace, prezentace). Díky málo početným třídám mohu uplatnit individuální přístup ke každému studentovi a tím dosáhnout větších pedagogických úspěchů. Gymnázium doporučuji každému, kdo touží po kvalitním jazykovém vzdělání v multikulturním prostředí."

- Mgr. Veronika Šulcová, pedagog -

• Na Amazonu studuji druhým rokem a nikdy by mě nenapadlo, že učitelé na střední škole mohou být tak vstřícní a pozitivně naladění. Prostředí školy je velmi příjemné a poloha v samém centru Prahy je velkou výhodou. Výuka angličtiny je zde opravdu na vysoké úrovni a díky rodilým mluvčím jsem již po prvním roce na Amazonu udělala obrovský pokrok.

- Kateřina Čížková -