Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• Na Amazonu studuji druhým rokem a nikdy by mě nenapadlo, že učitelé na střední škole mohou být tak vstřícní a pozitivně naladění. Prostředí školy je velmi příjemné a poloha v samém centru Prahy je velkou výhodou. Výuka angličtiny je zde opravdu na vysoké úrovni a díky rodilým mluvčím jsem již po prvním roce na Amazonu udělala obrovský pokrok.

- Kateřina Čížková -

• Škola mě zaujala svým postojem a ojedinělým systémem učení, které směřuje na Západ. Líbí se mi hezké a příjemné prostředí, kvalitní výuka jazyků a individuální přístup k žákům. Třídy nejsou přeplněné, a tak je zájem učitelů o jednotlivé studenty o to větší.

Dále se mi líbí široká nabídka mimoškolních aktivit. Myslím si, že po absolvování této školy budu skvěle připraven na univerzitu a povede mě to ke kvalitnímu vzdělání a také kvalitnímu životu.

- Jan Kryštof Čermák -

• Na Amazonu se mi nejvíce líbí multikulturní a přátelské prostředí, díky kterému jsem měl možnost poznat celou řadu zahraničních studentů a učitelů. Po příchodu ze základní školy jsem tak poznal také jiné kultury, se kterými jsem dosud neměl možnost se seznámit. Učitelský sbor je složen z mladých lidí, kteří se snaží o progresivní výukové metody založené na nejnovějších trendech. Jsem rád, že vždy pomohou studentům, když to potřebují. Denní kontakt s rodilými mluvčími nejen při hodinách anglického jazyka se mi na škole líbí ze všeho nejvíce.

- Jakub Rejchrt -

• Již od základní školy jsem si přála studovat na Anglicko-českém gymnázium AMAZON. Škola mě zaujala velmi dobrou polohou v centru, jazykovým zaměřením a slibovanou kvalitní výukou. Toto všechno zahrnuje a mimoto i rodinnou atmosféru, skvělý kolektiv z důvodu nízkého počtu žáků ve třídě, mladé profesionální učitele a hlavně rodilé mluvčí. Splňuje všechna má očekávání, proto nelituji svého výběru střední školy a gymnázium bych vřele doporučila.

- Tra My Nguyen -