Přihlášky ke studiu (1. kolo) pro školní rok 2018/19 přijímáme do 1. 3. 2018 poštou, nebo osobně v kanceláři školy: pondělí – čtvrtek 8:00 – 13:00 hodin a 15:00 - 18:30 hodin. Kód KKOV: 79-41-K/41 Gymnázium. Lékařské potvrzení na přihlášce nepožadujeme.

Jazykové gymnázium Praha 1

Vzdělávací program

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• Po nástupu na Anglicko-české gymnázium AMAZON mě poprvé začalo bavit učení a studium. Cítím se zde velmi příjemně a bezpečně díky útulnému prostředí školy, skvělým a profesionálním učitelům a starostlivému vedení. Rodilí mluvčí z Ameriky, Anglie nebo Kanady skvěle doplňují mozaiku školy. Studium zde si užívám.

- Josefína Saňáková -

• Jako studentka druhého ročníku mohu říci, že jsem na této škole velmi spokojena. Už od začátku jsem si byla jistá, že právě tato škola mě připraví na maturitu a i do života. Výuku zpříjemňuje přátelská atmosféra a hlavně skvělí učitelé. Potvrdili mi, že i učení může být zábavné a zajímavé. Anglicko-české gymnázium AMAZON je jednoznačně ta nejlepší možnost!

- Anna Nguyenová -

• Na Anglicko-české gymnázium Amazon jsem se hlásila hlavně kvůli jazykům, které vždy byly mým velkým koníčkem. Spolu se zlepšením v angličtině jsem však také našla spoustu nových přátel, rozšířila si své obzory, získala nové zkušenosti a příležitosti. Od profesorů se nám dostává obrovské motivace a podpory, která nás posouvá dál jak ve studentském, tak soukromém životě. Přátelské prostředí a profesionální přístup ze strany učitelského sboru vytváří to pravé prostředí pro studium na střední škole.

- Eliška Křížová -

• Na Amazonu se mi nejvíce líbí multikulturní a přátelské prostředí, díky kterému jsem měl možnost poznat celou řadu zahraničních studentů a učitelů. Po příchodu ze základní školy jsem tak poznal také jiné kultury, se kterými jsem dosud neměl možnost se seznámit. Učitelský sbor je složen z mladých lidí, kteří se snaží o progresivní výukové metody založené na nejnovějších trendech. Jsem rád, že vždy pomohou studentům, když to potřebují. Denní kontakt s rodilými mluvčími nejen při hodinách anglického jazyka se mi na škole líbí ze všeho nejvíce.

- Jakub Rejchrt -