Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• Škola mě zaujala svým postojem a ojedinělým systémem učení, které směřuje na západ. Líbí se mi hezké a příjemné prostředí, kvalitní výuka jazyků a individuální přístup k žákům. Třídy nejsou přeplněné, a tak je zájem učitelů o jednotlivé studenty o to větší.

Dále se mi líbí široká nabídka mimoškolních aktivit. Myslím si, že po absolvování této školy budu skvěle připraven na univerzitu a povede mě to ke kvalitnímu vzdělání a také kvalitnímu životu.

- Jan Kryštof Čermák -

• Na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON jsem velmi spokojená. Panuje tu velice příjemná a především přátelská atmosféra. Studium na naší škole Vás obohatí nejen po studijní stránce, ale také zde zažijete spoustu nových zkušeností a zážitků, které se s Vámi ponesou do dalších dnů. Lokalita se nachází v samém srdci Prahy s dobrým přístupem MHD. Myslím si, že především tyto faktory zajišťují dobrou cestu ke vzdělání a tou je právě onen AMAZON!

- Beata Bednářová -

• "Na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON se mi líbí nejen proto, že jsou zde velmi příjemné prostory, ale také je zde mladý učitelský sbor. Učitelé jsou přeci na školách to nejdůležitější. Jelikož je škola malá, panuje zde přátelská atmosféra. Necítíte se špatně, neboť se neklade důraz na to, jestli jste z jiné země nebo máte jiné vyznání. Všichni se k sobě chovají s úctou a respektem. Amazon je jiný, než většina gymnázií."

- Šimon Vavřička -

• Na Amazonu studuji druhým rokem a nikdy by mě nenapadlo, že učitelé na střední škole mohou být tak vstřícní a pozitivně naladění. Prostředí školy je velmi příjemné a poloha v samém centru Prahy je velkou výhodou. Výuka angličtiny je zde opravdu na vysoké úrovni a díky rodilým mluvčím jsem již po prvním roce na Amazonu udělala obrovský pokrok.

- Kateřina Čížková -