Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• Jako studentka druhého ročníku mohu říci, že jsem na této škole velmi spokojena. Už od začátku jsem si byla jistá, že právě tato škola mě připraví na maturitu a i do života. Výuku zpříjemňuje přátelská atmosféra a hlavně skvělí učitelé. Potvrdili mi, že i učení může být zábavné a zajímavé. Anglicko-české gymnázium AMAZON je jednoznačně ta nejlepší možnost!

- Anna Nguyenová -

• Na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON jsem velmi spokojená. Panuje tu velice příjemná a především přátelská atmosféra. Studium na naší škole Vás obohatí nejen po studijní stránce, ale také zde zažijete spoustu nových zkušeností a zážitků, které se s Vámi ponesou do dalších dnů. Lokalita se nachází v samém srdci Prahy s dobrým přístupem MHD. Myslím si, že především tyto faktory zajišťují dobrou cestu ke vzdělání a tou je právě onen AMAZON!

- Beata Bednářová -

• "Pro Anglicko-české gymnázium Amazon jsem se rozhodla kvůli rozšířené výuce jazyků. Už po roce má úroveň angličtiny stoupla. Učitelé jsou kvalifikovaní a ke svým žákům přistupují profesionálně, čehož si vážím. Ve třídě máme skvělý kolektiv a i žáci z jiných ročníků jsou velmi přátelští. Rozhodně nelituji, že jsem zvolila tuto školu a jsem tu opravdu šťastná."

- Klára Hlavová, 2. ročník -

• Na Amazonu studuji druhým rokem a nikdy by mě nenapadlo, že učitelé na střední škole mohou být tak vstřícní a pozitivně naladění. Prostředí školy je velmi příjemné a poloha v samém centru Prahy je velkou výhodou. Výuka angličtiny je zde opravdu na vysoké úrovni a díky rodilým mluvčím jsem již po prvním roce na Amazonu udělala obrovský pokrok.

- Kateřina Čížková -