Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• "Na Anglicko-české gymnázium AMAZON jsem nastoupila v době jeho založení ještě coby studentka vysoké školy a práce na tomto gymnáziu se stala zároveň mým velkým koníčkem. Zaměření gymnázia mi umožňuje rozvíjet u svých studentů důležité jazykové kompetence (písemný a mluvený projev, argumentace, prezentace). Díky málo početným třídám mohu uplatnit individuální přístup ke každému studentovi a tím dosáhnout větších pedagogických úspěchů. Gymnázium doporučuji každému, kdo touží po kvalitním jazykovém vzdělání v multikulturním prostředí."

- Mgr. Veronika Šulcová, pedagog -

• "Anglicko-české gymnázium Amazon je více než jen škola, kam se chodíme učit. Amazon pro nás představuje příležitost do budoucnosti. Umožňuje nám získat uznávané jazykové certifikáty a dostat se na prestižní univerzity v zahraničí, kde si můžeme splnit náš sen vycestovat. Díky této škole jsme udělali obrovský pokrok v anglickém jazyce a rozšířili si všeobecné znalosti, které jsou důležité nejen pro úspěšnou kariéru, ale především pro každodenní život. Úspěch závisí na správném výběru a Amazon pro mě byl tou nejlepší volbou."

- Anna Čermáková -

• Na Amazonu se mi nejvíce líbí multikulturní a přátelské prostředí, díky kterému jsem měl možnost poznat celou řadu zahraničních studentů a učitelů. Po příchodu ze základní školy jsem tak poznal také jiné kultury, se kterými jsem dosud neměl možnost se seznámit. Učitelský sbor je složen z mladých lidí, kteří se snaží o progresivní výukové metody založené na nejnovějších trendech. Jsem rád, že vždy pomohou studentům, když to potřebují. Denní kontakt s rodilými mluvčími nejen při hodinách anglického jazyka se mi na škole líbí ze všeho nejvíce.

- Jakub Rejchrt -

• "Na Anglicko-českém gymnáziu Amazon jsem velmi spokojená. Dobrá poloha školy zaručuje pohodlné cestování i z větších vzdáleností. Prostor školy je velice příjemný a domácký. Učitelský sbor je velmi sofistikovaný, ale zároveň v hodinách panuje rodinná atmosféra. S tímto přístupem a menším počtem žáků ve třídách se klade důraz na individualitu a profesionální přístup."

- Barbora Formánková, 3. ročník -