Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• Jako studentka druhého ročníku mohu říci, že jsem na této škole velmi spokojena. Už od začátku jsem si byla jistá, že právě tato škola mě připraví na maturitu a i do života. Výuku zpříjemňuje přátelská atmosféra a hlavně skvělí učitelé. Potvrdili mi, že i učení může být zábavné a zajímavé. Anglicko-české gymnázium AMAZON je jednoznačně ta nejlepší možnost!

- Anna Nguyenová -

• Na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON jsem velmi spokojená. Panuje tu velice příjemná a především přátelská atmosféra. Studium na naší škole Vás obohatí nejen po studijní stránce, ale také zde zažijete spoustu nových zkušeností a zážitků, které se s Vámi ponesou do dalších dnů. Lokalita se nachází v samém srdci Prahy s dobrým přístupem MHD. Myslím si, že především tyto faktory zajišťují dobrou cestu ke vzdělání a tou je právě onen AMAZON!

- Beata Bednářová -

• "Na Anglicko-českém gymnáziu Amazon jsem velmi spokojená. Dobrá poloha školy zaručuje pohodlné cestování i z větších vzdáleností. Prostor školy je velice příjemný a domácký. Učitelský sbor je velmi sofistikovaný, ale zároveň v hodinách panuje rodinná atmosféra. S tímto přístupem a menším počtem žáků ve třídách se klade důraz na individualitu a profesionální přístup."

- Barbora Formánková, 3. ročník -

• Na Amazonu se mi nejvíce líbí multikulturní a přátelské prostředí, díky kterému jsem měl možnost poznat celou řadu zahraničních studentů a učitelů. Po příchodu ze základní školy jsem tak poznal také jiné kultury, se kterými jsem dosud neměl možnost se seznámit. Učitelský sbor je složen z mladých lidí, kteří se snaží o progresivní výukové metody založené na nejnovějších trendech. Jsem rád, že vždy pomohou studentům, když to potřebují. Denní kontakt s rodilými mluvčími nejen při hodinách anglického jazyka se mi na škole líbí ze všeho nejvíce.

- Jakub Rejchrt -