Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• "We at AMAZON pride ourselves on a rigorous and challenging curriculum which enables our students to excel in both the classroom and in life. AMAZON encourages personal growth and development for teachers and students alike. Our unique location and blend of students from all backgrounds makes AMAZON a perfect place to learn and practice English. We believe that studying here proves to be a rewarding and inspiring experience, and students leave our school with an overwhelming sense of accomplishment and pride."

- Michael Maritato -

• Na Anglicko-české gymnázium Amazon jsem se hlásila hlavně kvůli jazykům, které vždy byly mým velkým koníčkem. Spolu se zlepšením v angličtině jsem však také našla spoustu nových přátel, rozšířila si své obzory, získala nové zkušenosti a příležitosti. Od profesorů se nám dostává obrovské motivace a podpory, která nás posouvá dál jak ve studentském, tak soukromém životě. Přátelské prostředí a profesionální přístup ze strany učitelského sboru vytváří to pravé prostředí pro studium na střední škole.

- Eliška Křížová -

• "Anglicko-české gymnázium Amazon je více než jen škola, kam se chodíme učit. Amazon pro nás představuje příležitost do budoucnosti. Umožňuje nám získat uznávané jazykové certifikáty a dostat se na prestižní univerzity v zahraničí, kde si můžeme splnit náš sen vycestovat. Díky této škole jsme udělali obrovský pokrok v anglickém jazyce a rozšířili si všeobecné znalosti, které jsou důležité nejen pro úspěšnou kariéru, ale především pro každodenní život. Úspěch závisí na správném výběru a Amazon pro mě byl tou nejlepší volbou."

- Anna Čermáková -

• Na Anglicko-české gymnázium Amazon jsem nastoupila převážně kvůli rozšířené výuce anglického jazyka.

Na škole jsem opravdu spokojená díky profesionálnímu výkladu profesorů a individuálnímu přístupu, rozmanitému kolektivu ve třídách, dobrému umístění školy v centru Prahy a moderním prostorám.

Školu bych doporučila jedincům, kteří stojí o kvalitní všeobecné vzdělání, mají rádi studium jazyků a hledají přátelské prostředí.

- Alexandra Chalupová -