Potřebujete novou příležitost? Zapište se do 2. kola. Přihlášky přijímáme od 2. do 7. května 2018. Předregistrace zde.

Jazykové gymnázium Praha 1

Vzdělávací program

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• "Na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON se mi líbí nejen proto, že jsou zde velmi příjemné prostory, ale také je zde mladý učitelský sbor. Učitelé jsou přeci na školách to nejdůležitější. Jelikož je škola malá, panuje zde přátelská atmosféra. Necítíte se špatně, neboť se neklade důraz na to, jestli jste z jiné země nebo máte jiné vyznání. Všichni se k sobě chovají s úctou a respektem. Amazon je jiný, než většina gymnázií."

- Šimon Vavřička -

• Na Anglicko-české gymnázium Amazon jsem nastoupila převážně kvůli rozšířené výuce anglického jazyka.

Na škole jsem opravdu spokojená díky profesionálnímu výkladu profesorů a individuálnímu přístupu, rozmanitému kolektivu ve třídách, dobrému umístění školy v centru Prahy a moderním prostorám.

Školu bych doporučila jedincům, kteří stojí o kvalitní všeobecné vzdělání, mají rádi studium jazyků a hledají přátelské prostředí.

- Alexandra Chalupová -

• "Anglicko-české gymnázium Amazon je více než jen škola, kam se chodíme učit. Amazon pro nás představuje příležitost do budoucnosti. Umožňuje nám získat uznávané jazykové certifikáty a dostat se na prestižní univerzity v zahraničí, kde si můžeme splnit náš sen vycestovat. Díky této škole jsme udělali obrovský pokrok v anglickém jazyce a rozšířili si všeobecné znalosti, které jsou důležité nejen pro úspěšnou kariéru, ale především pro každodenní život. Úspěch závisí na správném výběru a Amazon pro mě byl tou nejlepší volbou."

- Anna Čermáková -

• Na Amazonu se mi nejvíce líbí multikulturní a přátelské prostředí, díky kterému jsem měl možnost poznat celou řadu zahraničních studentů a učitelů. Po příchodu ze základní školy jsem tak poznal také jiné kultury, se kterými jsem dosud neměl možnost se seznámit. Učitelský sbor je složen z mladých lidí, kteří se snaží o progresivní výukové metody založené na nejnovějších trendech. Jsem rád, že vždy pomohou studentům, když to potřebují. Denní kontakt s rodilými mluvčími nejen při hodinách anglického jazyka se mi na škole líbí ze všeho nejvíce.

- Jakub Rejchrt -