Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• "We at AMAZON pride ourselves on a rigorous and challenging curriculum which enables our students to excel in both the classroom and in life. AMAZON encourages personal growth and development for teachers and students alike. Our unique location and blend of students from all backgrounds makes AMAZON a perfect place to learn and practice English. We believe that studying here proves to be a rewarding and inspiring experience, and students leave our school with an overwhelming sense of accomplishment and pride."

- Michael Maritato -

• Jako studentka druhého ročníku mohu říci, že jsem na této škole velmi spokojena. Už od začátku jsem si byla jistá, že právě tato škola mě připraví na maturitu a i do života. Výuku zpříjemňuje přátelská atmosféra a hlavně skvělí učitelé. Potvrdili mi, že i učení může být zábavné a zajímavé. Anglicko-české gymnázium AMAZON je jednoznačně ta nejlepší možnost!

- Anna Nguyenová -

• "Anglicko-české gymnázium Amazon je více než jen škola, kam se chodíme učit. Amazon pro nás představuje příležitost do budoucnosti. Umožňuje nám získat uznávané jazykové certifikáty a dostat se na prestižní univerzity v zahraničí, kde si můžeme splnit náš sen vycestovat. Díky této škole jsme udělali obrovský pokrok v anglickém jazyce a rozšířili si všeobecné znalosti, které jsou důležité nejen pro úspěšnou kariéru, ale především pro každodenní život. Úspěch závisí na správném výběru a Amazon pro mě byl tou nejlepší volbou."

- Anna Čermáková -

• Na Anglicko-české gymnázium Amazon jsem se hlásila hlavně kvůli jazykům, které vždy byly mým velkým koníčkem. Spolu se zlepšením v angličtině jsem však také našla spoustu nových přátel, rozšířila si své obzory, získala nové zkušenosti a příležitosti. Od profesorů se nám dostává obrovské motivace a podpory, která nás posouvá dál jak ve studentském, tak soukromém životě. Přátelské prostředí a profesionální přístup ze strany učitelského sboru vytváří to pravé prostředí pro studium na střední škole.

- Eliška Křížová -