Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• "Pro Anglicko-české gymnázium Amazon jsem se rozhodla kvůli rozšířené výuce jazyků. Už po roce má úroveň angličtiny stoupla. Učitelé jsou kvalifikovaní a ke svým žákům přistupují profesionálně, čehož si vážím. Ve třídě máme skvělý kolektiv a i žáci z jiných ročníků jsou velmi přátelští. Rozhodně nelituji, že jsem zvolila tuto školu a jsem tu opravdu šťastná."

- Klára Hlavová, 2. ročník -

• Již od základní školy jsem si přála studovat na Anglicko-českém gymnázium AMAZON. Škola mě zaujala velmi dobrou polohou v centru, jazykovým zaměřením a slibovanou kvalitní výukou. Toto všechno zahrnuje a mimoto i rodinnou atmosféru, skvělý kolektiv z důvodu nízkého počtu žáků ve třídě, mladé profesionální učitele a hlavně rodilé mluvčí. Splňuje všechna má očekávání, proto nelituji svého výběru střední školy a gymnázium bych vřele doporučila.

- Tra My Nguyen -

• "Na Anglicko-české gymnázium AMAZON jsem nastoupila v době jeho založení ještě coby studentka vysoké školy a práce na tomto gymnáziu se stala zároveň mým velkým koníčkem. Zaměření gymnázia mi umožňuje rozvíjet u svých studentů důležité jazykové kompetence (písemný a mluvený projev, argumentace, prezentace). Díky málo početným třídám mohu uplatnit individuální přístup ke každému studentovi a tím dosáhnout větších pedagogických úspěchů. Gymnázium doporučuji každému, kdo touží po kvalitním jazykovém vzdělání v multikulturním prostředí."

- Mgr. Veronika Šulcová, pedagog -

• "Anglicko-české gymnázium Amazon je více než jen škola, kam se chodíme učit. Amazon pro nás představuje příležitost do budoucnosti. Umožňuje nám získat uznávané jazykové certifikáty a dostat se na prestižní univerzity v zahraničí, kde si můžeme splnit náš sen vycestovat. Díky této škole jsme udělali obrovský pokrok v anglickém jazyce a rozšířili si všeobecné znalosti, které jsou důležité nejen pro úspěšnou kariéru, ale především pro každodenní život. Úspěch závisí na správném výběru a Amazon pro mě byl tou nejlepší volbou."

- Anna Čermáková -