Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• Na Anglicko-české gymnázium Amazon jsem se hlásila hlavně kvůli jazykům, které vždy byly mým velkým koníčkem. Spolu se zlepšením v angličtině jsem však také našla spoustu nových přátel, rozšířila si své obzory, získala nové zkušenosti a příležitosti. Od profesorů se nám dostává obrovské motivace a podpory, která nás posouvá dál jak ve studentském, tak soukromém životě. Přátelské prostředí a profesionální přístup ze strany učitelského sboru vytváří to pravé prostředí pro studium na střední škole.

- Eliška Křížová -

• Již od základní školy jsem si přála studovat na Anglicko-českém gymnázium AMAZON. Škola mě zaujala velmi dobrou polohou v centru, jazykovým zaměřením a slibovanou kvalitní výukou. Toto všechno zahrnuje a mimoto i rodinnou atmosféru, skvělý kolektiv z důvodu nízkého počtu žáků ve třídě, mladé profesionální učitele a hlavně rodilé mluvčí. Splňuje všechna má očekávání, proto nelituji svého výběru střední školy a gymnázium bych vřele doporučila.

- Tra My Nguyen -

• Jako studentka druhého ročníku mohu říci, že jsem na této škole velmi spokojena. Už od začátku jsem si byla jistá, že právě tato škola mě připraví na maturitu a i do života. Výuku zpříjemňuje přátelská atmosféra a hlavně skvělí učitelé. Potvrdili mi, že i učení může být zábavné a zajímavé. Anglicko-české gymnázium AMAZON je jednoznačně ta nejlepší možnost!

- Anna Nguyenová -

• Škola mě zaujala svým postojem a ojedinělým systémem učení, které směřuje na západ. Líbí se mi hezké a příjemné prostředí, kvalitní výuka jazyků a individuální přístup k žákům. Třídy nejsou přeplněné, a tak je zájem učitelů o jednotlivé studenty o to větší.

Dále se mi líbí široká nabídka mimoškolních aktivit. Myslím si, že po absolvování této školy budu skvěle připraven na univerzitu a povede mě to ke kvalitnímu vzdělání a také kvalitnímu životu.

- Jan Kryštof Čermák -