Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Umění
a kultura

Podpořte svůj talent
v estetickém zaměření. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• "We at AMAZON pride ourselves on a rigorous and challenging curriculum which enables our students to excel in both the classroom and in life. AMAZON encourages personal growth and development for teachers and students alike. Our unique location and blend of students from all backgrounds makes AMAZON a perfect place to learn and practice English. We believe that studying here proves to be a rewarding and inspiring experience, and students leave our school with an overwhelming sense of accomplishment and pride."

- Michael Maritato -

• "Na Anglicko-českém gymnáziu Amazon jsem velmi spokojená. Dobrá poloha školy zaručuje pohodlné cestování i z větších vzdáleností. Prostor školy je velice příjemný a domácký. Učitelský sbor je velmi sofistikovaný, ale zároveň v hodinách panuje rodinná atmosféra. S tímto přístupem a menším počtem žáků ve třídách se klade důraz na individualitu a profesionální přístup."

- Barbora Formánková, 3. ročník -

• Na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON jsem velmi spokojená. Panuje tu velice příjemná a především přátelská atmosféra. Studium na naší škole Vás obohatí nejen po studijní stránce, ale také zde zažijete spoustu nových zkušeností a zážitků, které se s Vámi ponesou do dalších dnů. Lokalita se nachází v samém srdci Prahy s dobrým přístupem MHD. Myslím si, že především tyto faktory zajišťují dobrou cestu ke vzdělání a tou je právě onen AMAZON!

- Beata Bednářová -

• Na Amazonu studuji druhým rokem a nikdy by mě nenapadlo, že učitelé na střední škole mohou být tak vstřícní a pozitivně naladění. Prostředí školy je velmi příjemné a poloha v samém centru Prahy je velkou výhodou. Výuka angličtiny je zde opravdu na vysoké úrovni a díky rodilým mluvčím jsem již po prvním roce na Amazonu udělala obrovský pokrok.

- Kateřina Čížková -