Jazykové poznávací zájezdy

Naše škola pořádá gymnaziální expedice - jazykové poznávací zájezdy na Britské ostrovy a do dalších anglicky mluvících zemí - přinášející a umožňující našim studentům:

• vynikající možnost zdokonalit se v angličtině a zároveň poznat historii, přírodní a kulturní krásy vybrané země
  • porovnat britskou a americkou angličtinu
  • podpořit a obohatit nejen výuku anglického jazyka, ale také historie, geografie a biologie
  • vhodně a příjemně zpestřit školní rok
  • zažít jedinečné a neopakovatelné zážitky na celý život

Kromě jazykových pobytů zaměřených na angličtinu organizujeme také poznávací zájezdy orientované na druhý cizí jazyk – francouzštinu, němčinu, španělštinu.
Lokality, které studenti během poznávacího pobytu navštíví, vhodným způsobem rozvíjejí jejich znalosti získané při studiu na gymnáziu. Cílem zájezdů je umožnit studentům procvičit si jazykové dovednosti v přirozeném prostředí. Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách, popřípadě penzionech či hotelech.

Plánované zájezdy:

• adventní Mnichov, Norimberk, Dresden, Regensburg
  • Berlín a okolí
  • Krakow & Osvětim
  • Švýcarsko
  • Španělsko & Francie
  • Anglie - Za anglickými univerzitami

Salzburg

plánovaný zájezd

Zpět na stránku Život ve škole