Anketu Zlatý Ámos vyhrál Marek Valášek

Vloženo: 29. 03. 2022 00:00:00

V anketě Zlatý Ámos o nejoblíbenějšího kantora ČR pro školní rok 2021/2022 získal nejvyšší ocenění náš učitel matematiky a youtuber Marek Valášek. Též vyhrál i v anketě Ámos sympaťák a dostal i cenu ČT Edu.

Finálového klání v pražském hotelu Olšanka se zúčastnilo celkem 6 učitelů, kteří se svými svěřenci usilovali o body diváků, dětské i odborné poroty ve čtyřech disciplínách. Tentokrát byl na finále soutěže přítomen i ministr školství Petr Gazdík. Podrobnější  informace o soutěži najdete na idnes.

Všechny finalisty přijal prezident Miloš Zeman na Pražském hradě, jeho projev najdete na idnes.

Zpět na stránku Aktuality