Jazykové gymnázium Praha 1

Cizí
jazyky

Zdokonalte se
ve světových jazycích. Čtyřleté denní studium

Vzdělávací program

Japonština
a kultura

Podpořte svůj talent
a kulturní nadšení. Čtyřleté denní studium

Studium
v zahraničí

Studium v zahraničí

Připravte se na úspěšný život v postmoderní
společnosti a rozvíjejte svůj talent. Více o intenzivním studiu v zahraničí

Kreativní
školní
činnost

Rozvíjejte své znalosti a dovednosti pro praktický život,
naučte se samostatně jednat a kriticky myslet.
Více o nabídce zájmových aktivit

• Na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON jsem velmi spokojená. Panuje tu velice příjemná a především přátelská atmosféra. Studium na naší škole Vás obohatí nejen po studijní stránce, ale také zde zažijete spoustu nových zkušeností a zážitků, které se s Vámi ponesou do dalších dnů. Lokalita se nachází v samém srdci Prahy s dobrým přístupem MHD. Myslím si, že především tyto faktory zajišťují dobrou cestu ke vzdělání a tou je právě onen AMAZON!

- Beata Bednářová -

• "Na Anglicko-českém gymnáziu AMAZON se mi líbí nejen proto, že jsou zde velmi příjemné prostory, ale také je zde mladý učitelský sbor. Učitelé jsou přeci na školách to nejdůležitější. Jelikož je škola malá, panuje zde přátelská atmosféra. Necítíte se špatně, neboť se neklade důraz na to, jestli jste z jiné země nebo máte jiné vyznání. Všichni se k sobě chovají s úctou a respektem. Amazon je jiný, než většina gymnázií."

- Šimon Vavřička -

• "Pro Anglicko-české gymnázium Amazon jsem se rozhodla kvůli rozšířené výuce jazyků. Už po roce má úroveň angličtiny stoupla. Učitelé jsou kvalifikovaní a ke svým žákům přistupují profesionálně, čehož si vážím. Ve třídě máme skvělý kolektiv a i žáci z jiných ročníků jsou velmi přátelští. Rozhodně nelituji, že jsem zvolila tuto školu a jsem tu opravdu šťastná."

- Klára Hlavová, 2. ročník -

• "Na Anglicko-českém gymnáziu Amazon jsem velmi spokojená. Dobrá poloha školy zaručuje pohodlné cestování i z větších vzdáleností. Prostor školy je velice příjemný a domácký. Učitelský sbor je velmi sofistikovaný, ale zároveň v hodinách panuje rodinná atmosféra. S tímto přístupem a menším počtem žáků ve třídách se klade důraz na individualitu a profesionální přístup."

- Barbora Formánková, 3. ročník -