MOODLE - informační a výukový systém

Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment

Vzdělávací portál Moodle umožňuje studentům stahování a profesorům publikaci studijních materiálů, zakládání diskusních fór, sběr a hodnocení elektronicky odevzdávaných úkolů, tvorbu online testů a řadu dalších činností sloužících pro podporu výuky. Moodle je vyvíjen jako nástroj umožňující realizovat výukové metody navržené v souladu s principy konstruktivisticky orientované výuky.

Dále prostředí Moodle plní funkci informační a nahrazuje tak klasickou školní nástěnku elektronickou. Zveřejňujeme informace žákům a jejich zákonným zástupcům způsobem umožňujícím dálkový přístup.

Každý žák a učitel má přístup na MOODLE prostřednictvím osobního uživatelského jména a hesla.

ŠKOLA ONLINE - informační systém

Informuje o výsledcích vzdělávání a docházce.
Každý žák, zákonný zástupce a učitel má přístup na Škola OnLine prostřednictvím osobního uživatelského jména a hesla.
Přístup do SOL

MS Office pro žáky

• Žáci ACGA mají po dobu studia k dispozici kompletní sadu MS Office ProPlus nejnovější verze
  • Tuto sadu si mohou nainstalovat až na 10 svých zařízení (5 počítačů PC nebo Mac a 5 tabletů nebo mobilních telefonů)